Skocz do zawartości

Przkaźnik do kierunkowskazów


mirooosss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie powiem ale wydaje mi się że możesz zamontować jakiś inny przerywacz kierunkowskazów. Bo z tego co ja się orientuje to tak naprawdę są dwa rodzaje przerywaczy kierunkowskazów: mechaniczny (na bimetalu) i elektroniczny.

Mogę się mylić, ale ja bym na pewno spróbował coś innego wsadzić.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kawy zalozylem elektroniczny od malucha :), jedyna przerobka jaka musialem dokonac, to podlaczyc do niego dodatkowa mase. Koszt 18 zł, czas dostosowania 15 minut, ze zdjeciem i zalozeniem kanapy.

Nie kombinuj z bimetalicznymi bo jak bedziesz na jalowym bedzie migal dobrze ale jak zaczniesz odkrecac to bedzie migal jak szalony.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj z bimetalicznymi bo jak bedziesz na jalowym bedzie migal dobrze ale jak zaczniesz odkrecac to bedzie migal jak szalony.

 

pzdr

Zgadzam się ja tak mam ale niewiem jak sobie z tym poradzić ponieważ gdy zainstalowałem przerywacz od maluch (elektroniczny) to na wolnych obrotach nie migały kierunkowskazy tylko świeciły (więc niewypał).

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj z bimetalicznymi bo jak bedziesz na jalowym bedzie migal dobrze ale jak zaczniesz odkrecac to bedzie migal jak szalony

u mnie wystepuje wlasnie taki efekt, przerywacz nie wiem od czego??(moze maluch),czyli co kupic elektroniczny?

a jeszcze mam pytanko sa jakies modele takich przerwaczy,różne parametry ....?? czy generalnie super przerywacz od malucha (elektroniczny) pasuje do wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz instalację 12V i w orginale elektroniczy przerywacz oraz żarówki 21W to możesz śmiało wsadzać przerywacz od jakiegoś auta...oczywiście elektroniczy...np. od seicento 25 zeta kosztuje i jest malutki...na 99% będzie pasował bez przeróbek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ja tak mam ale niewiem jak sobie z tym poradzić ponieważ gdy zainstalowałem przerywacz od maluch (elektroniczny) to na wolnych obrotach nie migały kierunkowskazy tylko świeciły (więc niewypał).

 

POZDRO

 

a na pewno podlaczyles dodatkowa mase? bo on oprocz wejscia plus i minus ma dodatkowo mase, IMO nie widze innego powodu niedzialania. Taki sam przerywacz zalozylem ostatnio do cb 500; CB750, shadowa i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pewno podlaczyles dodatkowa mase? bo on oprocz wejscia plus i minus ma dodatkowo mase, IMO nie widze innego powodu niedzialania. Taki sam przerywacz zalozylem ostatnio do cb 500; CB750, shadowa i wszystko gra

Na pewno podłączyłem.

Ja sam sobie szybko mogę odpowiedzieć czemu on nie dział to jest proste gdy mam mniej niż 12V to przerywacz przestaje działać i świecą tylko żarówki. pronto :D

 

Tylko jak zrobić żeby było wszystko ok ?? To jest pytanie

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przerywacz od jakiegokolwiek sprzeta, wazne aby zgadzały parametry takie jak miałes w starym. Szukaj na allegro jakiegos sprzeta na czesci i sie pytaj, ja kupilem do nsr przerywacz od kmx i wszystko fajnie chodzi, za małe pieniadze. Nie ma sensu wstawiac przerywacza od kaszla ktory ma inne rozmiary jak mozna wstawic wielkoscia i parametrami taki sam tyle ze od innego moto.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przerywacz od jakiegokolwiek sprzeta, wazne aby zgadzały parametry takie jak miałes w starym. Szukaj na allegro jakiegos sprzeta na czesci i sie pytaj, ja kupilem do nsr przerywacz od kmx i wszystko fajnie chodzi, za małe pieniadze. Nie ma sensu wstawiac przerywacza od kaszla ktory ma inne rozmiary jak mozna wstawic wielkoscia i parametrami taki sam tyle ze od innego moto.

 

pozdro

 

 

no i chyba tak zrobie tylko pytanie na jakie parametry patrzeć dokładnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na napiecie i ilu watowe zarowki on obsluguje. Np u mnie w nsr stary był 12,8 V i 10 W * 2, i 10 W * 2 . Cos w tym stylu bo na tym starym przerywaczu mam starte te napisy i nie moge sie rozczytac. U Ciebie w CBR powinno byc np. 12,8 V i 21 W * 2 lub 23W * 2. No po prostu z przerywacza wyczytaj te parametry. Najlepiej szukaj od jakis starszych sprzetow, 50 ccm, 125 ccm bo wiadomo ze te czesci beda tansze a niczym sie nie roznia od takiego z Cebry jesli maja te same parametry.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na napiecie i ilu watowe zarowki on obsluguje. Np u mnie w nsr stary był 12,8 V i 10 W * 2, i 10 W * 2 . Cos w tym stylu bo na tym starym przerywaczu mam starte te napisy i nie moge sie rozczytac. U Ciebie w CBR powinno byc np. 12,8 V i 21 W * 2 lub 23W * 2. No po prostu z przerywacza wyczytaj te parametry. Najlepiej szukaj od jakis starszych sprzetow, 50 ccm, 125 ccm bo wiadomo ze te czesci beda tansze a niczym sie nie roznia od takiego z Cebry jesli maja te same parametry.

 

pozdro

 

 

ok dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...