Skocz do zawartości

WETERANIAZE - ujawniajcie sie


Magda_Z_Tanowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dzisiaj byl na barce kolezka chyba Dnieprem, z koszem, mowil dokladnie to samo ...o Tobie :icon_mrgreen:

 

Ten koleżka to zapewne Czaja!Czajka i Magda się znaja?Tak mi się wydaje ze w zeszłym roku na Junaczu impreszowali. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! jeszcze ja jestem weteranem;] olać to że nie mam prawka:D ale trzeba sobie radzić i sobie jeżdze.. jak kojarzycie to byłem takim niebieskim Dnieprem.. Magda, jakiś wyjazd organizujesz czy coś? i mam problem z tą skrzynią, a mianowicie jak jade na 4 to tj są takie zgrzyty jak by miał się inny bieg wbić.. Pomóżcie..:notworthy: Pozdrawiam Młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwusik

 

jesli chodzi o skrzynke to mozesz miec tak jak ja dzien przed junakiem podkladki tystansowe w skrzynce mi sie wytarly i zemabtki nabraly luzow przez co wlaczaly mi cie 2 biegi na raz skutkiem tego byla blokadaskrzyni i wylamane 3 zemby na dwojce. jedyna rada to wywalenie skrzynki na zewnatrz, rozebranie, przjezenie wymiana czego trzeba i spowrotem do ramy ;] wszystko mozna w jeden dzionek zrobic

 

co do wyjazdu na chociwel to ciezka sprawa mam teraz pelno roboty i nawet lykend odpada poza tym wymienilem kosz i mam rozprzerzonego konia moze jutro to zrobie ale chociwej itak odpada wrazie czego dam znac

 

odnosnie czy czegos nie organizuje to myslalem o jakiejs przeprawie przez lasy i blota ale nie wiem czy chcesz ze mna jechac takim ladnym wieprzykiem ;]

 

a nastepny fajny zlot to darlowo

 

masz tu linka

 

http://www.zlot.darlowo.info/index.php

 

jeszcze nie wiem czym jade ale jede napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...