Skocz do zawartości

WETERANIAZE - ujawniajcie sie


Magda_Z_Tanowa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

albo przez pole wogole wszedzie mozesz dojechac najwiekszy problem to bedzie przejechanie przez rzeke no bo wszystkie mozsty to asfaltowki no i tam trzeba z prawkiem. ale jak znajdziesz jakies plytrze miejcje na rzece to mozna sprobowac tak jak na filmiku w redmotorz jak koles robi z MW-750 U-Bota ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ostatnio zlapalem gume kole prowadzacym i tak jakos nagle spadlo mi cisnienie ze prawie wpadlem pod autobus jadacy z naprzeciwka to tak pisze zebyscie wiedzieli ze na uralu tez mozna poczuc adrenalinke

 

 

a teraz cos z zupelnie innej beczki:

 

jakis czas temu zdachowalem uraca nad koszem i w czasie tego zdazenia spalily mi sie wszystkie zarowki mimo ze swiatla byly nie wlaczone czy ktos wie dlaczego tak sie stalo?

 

Pozdrowionka

Edytowane przez Magda_Z_Tanowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jakis czas temu zdachowalem uraca nad koszem i w czasie tego zdazenia spalily mi sie wszystkie zarowki mimo ze swiatla byly nie wlaczone czy ktos wie dlaczego tak sie stalo?

 

Pozdrowionka

 

Bo to Ural dlatego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heloł !

 

Dawno tu nie zagladalem ale dzis rano wyjzalem za okno i zobaczylem ta piekna deszczowa pogode i kaluze zbierajace sie na ulicy, wyszedlem na krutki spacerek po lesie i tam tez robi sie blotko ;] wiec pogoda idealna do katingu po lesie. Nie ma nic przyjemniejszego niz piasek w zembach i para z cylindrow (chlodzenie ciecza to jest to co ruchol lubi najbardziej) no i oczywuscue wyglasd jakiego nabiera motorek po takim wypadzie ;]

 

Wszystkich chetnych na deszczwo-blotna przejazdke zapraszam mozemy sie spotkac miedzy 16 a 17 na poligonie w wolczkowie

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

'dr.Big' wrote:

Wracajac do tematu :D : od 2 lat MW750, nestety jezdze glownie nad morzem, a w Szczecinie bylem nim 2 razy :biggrin:

 

 

Heya

 

Dosyć często Cię widuję, ja mam Janka też nad morzem - Wrzosowo. Jestem tam co weekend. Trzebaby się spiknąć kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć często Cię widuję, ja mam Janka też nad morzem - Wrzosowo. Jestem tam co weekend. Trzebaby się spiknąć kiedy :D

 

A no wlasnie, ale nie widzialem jeszcze Junaka w okolicach Wrzosowa :icon_mrgreen: . Moze bede znowu smigal w ten weekend, do wlasnie wczoraj wrocilem ze zlotu w Stegnie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie, ale nie widzialem jeszcze Junaka w okolicach Wrzosowa :biggrin: . Moze bede znowu smigal w ten weekend, do wlasnie wczoraj wrocilem ze zlotu w Stegnie :biggrin: .

 

A jednak jest głęboko ukryty, garażuje w za szkołą. :buttrock: Najbliższe jeżdżące znane mi Junaki są w Wolinie, Cerkwicy.

W nabliższy weekend jestem nad morzem, ale będę na weselu szwagra, więć mogę być w niedziele lekko nieświerzy. :biggrin:

Dzisiaj wrociły mi częsci z polerowania wiec powinnem wrócić do stanu smigalnosci. Od tego weekendu mam wolne również soboty, wiec jeśli bedziesz w okolicy i masz ochotę na małą przejażdżkę to zapraszam.

 

kooba73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A możesz coś więcej o tym zlocie napisać?Gdzie to jest?

 

To zlot czysto skuterowy :) , wiec raczej niezbyt interesujacy...

 

Kooba73, w tym tygodniu jestem w Wawie i Firleju(zlot :clap: ), ale weekend 23- 24 bede na 90% nad morzem, trzeba w koncu przejechac sie na 3 kolach :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...