Skocz do zawartości

Sidi Vertigo Corsa VS. Sidi Vertigo


Rekomendowane odpowiedzi

cena vortice to juz lekka przesada, ale za taki majstersztyk trzeba płacić.

 

ja natomiast użytkuje od kilku dni model vertigo (zwykle) i mam taki problem ze wczoraj przydarzył mi sie dosyć dluższy spacer w nich po miescie, no i nie bylo źle, przynajmniej je rozchodziłem ale przypłaciłem to kilkoma obtarciami na stopie.

no ale przejdzmy do sedna sprawy, moje białe skarpetki dosyć mocno pofarbowały u góry czyli nad palcami.

 

czy ktoś miał podobną sytuacje? przez to mam watpliwosci czy to nie jest jakis fake, a czy wogole sa znane przypadki podrabinia tych butów?

 

a tak ogolnie to buciki są gitowe, solidne i naprawde wygodne ;)

pzdr

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając Vortice w sklepie odniosłem wrażenie, że bez instrukcji obłsugi nie da się ich założyć na nogę. Ba, nawet próbowałem przymierzyć, ale poległem na tych licznych spinkach, klipsach, żyłkach, sryłkach itp. Jak to wygląda w codziennym użytkowaniu?

Za pierwszym razem zakładałem je chyba z 10 minut patrząc w instrukcję i drugie buty, które stały obok zapięte. Teraz założenie ich to jakieś 2-3 minuty więc spoko (Inna sprawa, że corsy zakładałem kilka razy szybciej).

Edytowane przez skinny500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym razem zapięcie zajęło mi kilka ładnych minut.

Teraz zakładanie i zapinanie Vortice trwa chwilę (nie odpina się jednej żyłki - tej po przeciwnej stronie zamka).

 

Dobre jest to że w każdej chwili można dociągnąć naciąg i czasami do chodzenia można poluzować.

 

Dziś znów połaziłem chwilę i jednak stwierdzam że są mega wygodne :-)

 

Akurat trafiłem na zimowa promocję - cena jak Vertigo corsa :-)

Dlatego zakupiłem.

 

A jeśli chodzi o Vertigo Corsy to ponoć już ich nie produkują i chcą wyprzedać to co zostało, następca to Vortice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

miałem buty sidi vortice byłem z nich bardzo zadowolony aczkolwiek po 3 miesiącach rozwaliła mi się w nich podeszwa. Oddałem do reklamacji po czym znowu mi się rozwaliła w tym samym miejscu.

Odpuściłem sobie i kupiłem aplinestars supertechy. Buty z wyglądu mnie bajeranckie niż vertigo, ale chyba nie to jest najważniejsze. Jestem z nich bardzo zadowolony i dla mnie jeśli o buty chodzi alpina jest bardziej wytrzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...