Skocz do zawartości

II Zlot Motocyklowy + Koło Bluesa Festiwal 2006


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie też będę ze znajomymi tylko, że ja muszę mieć zgodę rodziców, a oni wyjechali za granicę na tydzień... :biggrin:

To, będzie mój pierwszy zlot :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh,no właśnie,ja o pogode bałem się najbardziej,ale chyba "zamówienie Jej" przez organizatorów się sprawdzi :notworthy: tak obiecali :banghead: Sprawdzam ją od początku tygodnia i faktycznie ma być ok. :notworthy: jak będzie to się zobaczy. Z tego co wiem to część napaleńców z Ekipy Sił Połączonych jedzie tam już dziś!!! Chyba bedą łapać Białą Dame (tą co straszy na zamku) za wlosy :notworthy: albo za coś innego.

Do zobaczenia Wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAAA!!!!!!!!!! ;)

Trochę mnie przydymiło z rana.

Niebo zaciągnięte ołowiem, lecą z niego jakieś fekalia, czarne ptaki przywitały mnie przy garażu,

a w pracy przywitał mnie fotel fakira, nabity szpilkami czasu dzielącego mnie od wylotu na Festiwal

Bluesa.....................

Ale nic to, nic mnie nie zatrzyma, nawet g**na lecące z nieba, polecę do Przyjaciół, do tych

oszalałych ptaków, do muzy którą kocham, do zobaczyska :biggrin:

Wojtek, Darek, Sylwek i cała reszta trzymajcie dla mnie i paru innych osób miejsce na kilka namiotów. ;)

To właśnie jest słońce dzisiejszego dnia, reszta się nie liczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ONETU pogoda się robi :biggrin: wstępnie ustawiliśmy się około 17 przy knajpie obok Liberatora

 

p.s.

Łysy -pogoda się robi :icon_mrgreen:

 

Rozumiem Barył, że lecicie dzisiaj, tak ?

 

Ciągle pracuję nad moją Panią ...

 

Joanna DH też jedzie ? Bo byłby to argument w negocjacjach :D Joaśka proszkę się określić !!!

 

Gerard - może byś się fajnie z Renią pobawił, o ile oczywiście byś pojechał ;) .

 

Mam na myśli wyjazd w sobotę, bo na noc w piątek się z wawki nie wybiorę - szwankujące ładowanie GS-a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Barył, że lecicie dzisiaj, tak ?

 

Ciągle pracuję nad moją Panią ...

 

Joanna DH też jedzie ? Bo byłby to argument w negocjacjach :D Joaśka proszkę się określić !!!

 

Gerard - może byś się fajnie z Renią pobawił, o ile oczywiście byś pojechał ;) .

 

Mam na myśli wyjazd w sobotę, bo na noc w piątek się z wawki nie wybiorę - szwankujące ładowanie GS-a ;)

 

Taa lecimy w 3 z Joasią dzisiaj :icon_mrgreen: po pracy pogoda zajebista Prot pracuj pracuj ....

pozdro

 

jakby ktoś się zdecydował to wie gdzie się spotykamy :biggrin:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procie i Olu, lecę na 100% do Koła, knajpowe imprezy zostawcie sobie na zimę, jeszcze będzie okazja. Proponuję pokiwać się w rytm bluesa kiedy taka pogoda nam się szykuje jak na zamówienie.

Oleśka nie bądź baba, daj się namówić, dawno Ciebie już nie widziałam, a jak gs nie pali to sama go popchnę. Moje hamulce również mają ostatnio humory i raz działają raz nie ale nie odpuszczam imprezki.

Mam nadzieję że się zobaczymy na miejscu,

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie i wspaniałą imprezę. Bez was nie odbiła by się ona tak wielkim echem i nie była by tak wspaniała. To dzięki Wam wszystkim ma ona swój jedyny i niepowtarzalny klimat. jeszcze raz wielkie wielkie serdeczne dzięki. Nie ma jednak róży bez kolców. To co się stało już pierwszej nocy pogrążyło wszystkich w wielkim smutku. Do dziś ani ja ani chłopaki z klubu jak i wszyscy obecni na zlocie nie możemy uwierzyć co się stało. W nocy z piątku na sobotę zasnął w namiocie i już się obudził wiceprezes bractwa motocyklowego "Grizzlies" - Gumiś. Po prostu brak mi słów żeby tu coś więcej napisać. Gumiś nie zapomnimy nigdy tak wspaniałego kumpla. Mieliśmy się napić kolejnego browara w sobotę………. Przykro jak cholera :biggrin:

 

http://img145.imageshack.us/img145/7041/gumhm5.jpg

 

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...