Skocz do zawartości

Prosze o pomoc w wyborze spodni


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako, że pierwszy raz kupuje spodnie chciałbym zasięgnąć Waszej opini i nie popełnić błedu tak jak przy kupnie kurtki. Interesują mnie spodnie do 500 zl. Co myslicie o tych - Padana TXP 5?

 

www.padana.pl/new/katalog/index.php?page=objednat&id=7&category=kalhoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz wydać za dużo kasy to pomyśl nad ofertą firmy Retbike. Dobre ciuchy za dobrą kase. Później dochodzi modeka ale to już troche droższa firma. Ja mam akurat zestaw Retellite z tego roku. Połączenie skóry i tekstylu. Całkiem fajna sprawa. Pojawia się drobny problem z czyszczeniem tych spodni ponieważ nie wrzucimy skóry do pralki dlatego męcze się z nimi ręcznie. No ale podobały mi się, wyglądały solidnie więc je kupiłem. Od momentu kiedy je mam(od końca marca) jeżdziłem tylko raz w podpince i to o 6rano jak jechałem do roboty. Spodnie są z bardzo dobrego materiału.W zeszłym roku jeździłem w spodniach modeki jakiś niższy model chyba DownTown po 2miesiącach zaczeły się prób i materiał zrobisz się jakiś sztywny i przemakały a nie to co Retbike.

 

To tyle ja moge z czystym sumieniem polecić Retbike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polecę tekstylne spodnie firmy rider( 350zł), właśnie je nabyłem u Olka w Bielsku i są komfortowe. Oczywiście na chłodniejsze dni można jeszczę kupic kalesony np. Rukki czy coś innego, co utrzymuje temperaturę.

Lecz podana przez ciebie kwota w zupełności wystarczy na spodnie i coś pod nie.

Inna opcja to modeka.pl tam spodnie kosztują około 440 zł lub 290 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym polecił coś RetBike, bo robią za sensowne ceny a dobrej jakości...

Moźżesz poszukać też coś Modeka, za 500-600 zeta można znaleźć całkiem fajne... Ja mam Sam spodnie Modeki i sobie chwalę, z tym że jak jest naprawdę duży upał to ubieram jeansy i ochraniacze i tyle...

 

Aha, szukaj takich które mają wentylację dodatkową (taka z suwakami...)...

Edytowane przez Engels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim Poznańskim Moto Bazarze widziałem kurtki nowe z Metra (polska firma ) za 250 zł a spodnie nówki można było kupić już za 200zł (jedno i drugie typowy goratex z podpinkami , wzmocnieniami na barki ,łokcie i kolana z atestami i tak dalej i tak dalej. Przesyłam adres strony Metra a jak będzież miał możliwość to wybież się na Moto Bazar wówczas będziesz miał wgląd w wiele ofert w różnej cenie , jak Ci będzie coś się podobać to się potargujesz , a jak nie bedzie rozmiaru to uszyją Ci takie jak będziesz chciał na zamówienie

Pozdrawiam i Zyczę Pozodzenia w Zakupach

P.S.

adres strony poniżej

www.motocykl.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam polską firmę Funt&Co. ( www.funt.pl)

kupiłem podstawowe spodnie z membraną za dwieście kilka złotych. mają miękkie wkładki na kolanach i podpinkę, która się sprawdza w temp. około 0 stopni- sprawdziłem :bigrazz:

naszyłem sobie skórzane łaty na kolana- dla zwiększenia bezpieczeństwa- i śmigam, że aż miło.

sprzedają wysyłkowo i są bardzo uczciwi. kiedy wysłali mi nie ten rozmiar co trzeba, to pokryli koszty obu wysyłek i dorzucili koszulkę gratis.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam spodni i kurtki Modeki i bardzo sobie chwalę. Mam odpinaną podpinkę, nieprzemaklaną i oddychającą membranę (w kurtce). Spodnie są rozpinane na dole. W upale jeszcze nie jeździłem ale w chłodne dni, poniżej 10 stopni sprawdzały się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...