Skocz do zawartości

Kask Lazer Speedog 2006


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106500600

Chciałbym kupić fajnego integrala w rozsądnej cenie i natknąłem sie na Lazer.Poradźcie mi czy warto go kupić bo może ktoś ma i uzywa.Na Allegro jest tańszy o 100 zł niz gdzie indziej.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja powiem tak....jak dla mnie nie jest to kask adekwanty do maszyn jakie posiadasz, a co za tym idzie do prędkości jakie rozwijasz. Prawda jest taka, że jest to kask dobry na skuter....

 

Sądząc po cenie to nie będzie zapewniać należytej ochrony, osłony przed wiatrem itp....jeździłem podobnymi i wiem co mówię :wink:

 

 

Ja jak znajdę cos dla Ciebie to podam linki :biggrin: :bigrazz:

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja powiem tak....jak dla mnie nie jest to kask adekwanty do maszyn jakie posiadasz, a co za tym idzie do prędkości jakie rozwijasz. Prawda jest taka, że jest to kask dobry na skuter....

 

Sądząc po cenie to nie będzie zapewniać należytej ochrony, osłony przed wiatrem itp....jeździłem podobnymi i wiem co mówię :wink:

Ja jak znajdę cos dla Ciebie to podam linki :biggrin: :bigrazz:

No właśnie.Na fotce źle nie wygląda ale tym nie mozna sie sugerować.Najlepiej trzebaby go przymierzyć itd.Dlatego czekam na opinie posiadaczy.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nie moge powiedziec nic o tym kasku ale moge doradzic: pozycz,sprzedaj cos odwiedz dawno nie widziana babcie itp. ale kup cos lepszego na dluzsza mete sie oplaci i docenisz podczas uzytkowania. Szkoda kasy ! ale moze ten model nie jest zly slyszalem ze lazer to dobra firma tyle ze te tansze modele to zawsze bardziej na skuter... .sam kupilem tanszego sharka i zaluje troche ze nie dolozylem. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nie moge powiedziec nic o tym kasku ale moge doradzic: pozycz,sprzedaj cos odwiedz dawno nie widziana babcie itp. ale kup cos lepszego na dluzsza mete sie oplaci i docenisz podczas uzytkowania. Szkoda kasy ! ale moze ten model nie jest zly slyszalem ze lazer to dobra firma tyle ze te tansze modele to zawsze bardziej na skuter... .sam kupilem tanszego sharka i zaluje troche ze nie dolozylem. Pozdro!

 

 

Racja!!! :biggrin: ...Ja mam Lazera

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106826359

 

Nie do konca jestem z niego zadowolona : wieje, paruje niemilosiernie, a te wywietrzniki to jakas sciema, bo czy zamkniete,czy otwarte to i tak jest beznadzieja....a powyzej 110-120 wyje w nim jak w pociagu parowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam kask OSBE z przesłoną przeciwsłoneczną.Jestem bardzo z niego zadowolony.Dla pasażera mam również kask firmy OSBE ale otwarty a skoro kupiłem Suzi to przydałby się integral bo w otwartym nie da sie wytrzymać przy większych prędkościach dlatego pomyślałem że sobie kupię nowy kask a ten obecny będzie dla pasażera.Szukałem troszkę w sieci i ten Lazer wydał mi się interesujący ale na fotce to nawet Tornado wygląda profesionalnie ;-).Dzięki za wasze opinie i rady.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w przystępnej cenie polecałbym Lazer Vertigo. Ja mam Lazer Vertigo Dragon. Jest fajne malowanie w macie. Kask ma podbródek, nosek jedyne czego mu brakuje to antyfog ale kupiłem sobie za 50zł folie i moge sobie dmuchać, chuchać nic się nie dzieje.

 

Tutaj masz pokazany cały kask obrót o 360stopni.

 

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ent&id_ass=1272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 28 kwietnia osobiscie mam LAzera LZ6 Bullet za 325 zł na Małeckiego w Motosprzęcie u mnie w Poznaniu, na samym początku wiadomo ciasno wchodzi, ale to jest norma, jakie są w nim problemy to takie, że szybka jak ja otwieram to mi skrzypi o plastik ale pewno dlatego, że nie wyrobiona, bo z każdym otawrciem i zamknieciem jest cichsze :bigrazz: Troche chuczy w nim to fakt, ale od czego sa stopery do uszu? :biggrin: , i paruje, ale ogólnie sprawdza sie bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będe bronił Lazer Vertigo. W tej klasie cenowej to jest jeden z lepszych kasków na rynku.

Chociaż młoda też ma racje. A gdybyś chciał LZ6 to gadaj z Motosprzętem na Małeckiego w Poznaniu www.motosprzet.pl i targuj się to kupisz go za 299 z możliwością wymiany i masz pewnośc że kask jest nowy nieużywany i jest orginalny. A na allegro można się czasem przjechać :/ Wiem to z doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej będe bronił Lazer Vertigo. W tej klasie cenowej to jest jeden z lepszych kasków na rynku.

Chociaż młoda też ma racje. A gdybyś chciał LZ6 to gadaj z Motosprzętem na Małeckiego w Poznaniu www.motosprzet.pl i targuj się to kupisz go za 299 z możliwością wymiany i masz pewnośc że kask jest nowy nieużywany i jest orginalny. A na allegro można się czasem przjechać :/ Wiem to z doświadczenia.

to prawda, że mozna sie potargować w sklepie na Małeckiego obsługa jest bardzo milutka, chociaż powiem tak, że dojść tam do tego sklepu dla laika, który nie mieszka w P-ń jest trudno, bo to jest w kamienicy, gwarancja jest na rok i obejmuję uszkodzenia mechaniczne, mozna kupic na paragon lub na fakturę :buttrock:

 

Pozdrawiam

 

Młoda

 

Ps zapomniałam dodac, że nie ważne jakie jest malowanie w koncu garnek ma sie na głowie i nie bedzie sie przeglądac, co 5 sekund w lusterkach zeby podziwiać, kask spełnia pare ważnych funkcji, o których raczej nie musze mowić :buttrock:

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie malowanie też się liczy. Przecież nie kupie sobie różowego kasku :buttrock:

gwarancja jest na rok i obejmuję uszkodzenia mechaniczne

Raczej nigdzie nie dostaniesz gwarancji na uszkodzenia mechaniczne. Gwarancja jest na Ukryte wady konstrukcyjne, fabryczne itp a nie na uszkodzenia mechaniczne. Myśle że gdybym j*b** baranka z drzewem to nie oddadzą mi kasy za kask-a to jest właśnie uszkodzenie mechaniczne :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Lazera Vertigo i jest taki se.

- Paruje calkiem nieźle

- Jest głośny

- wentylacja kiepska, jeśli nie liczyć silnego strumienia powietrza walącego po oczach

 

+ cena 350 zł

+ wygląd: czarny matowy

 

Za jakiś czas będę go wymienial na coś innego i zastanawiam się nad szczękowcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od czego chcesz.

Ja zawsze bore taką jaka jest do kasków Airoh albo z Motosprzętu albo z Uhma-Bike. Cena ta sama więc jak jestem w domu a potrzebuje to do Motosprzętu na Małeckiego [email protected] a jak jestem bliżej wawy to Uhma-Bike w Piasecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...