Skocz do zawartości

Pomoc co kupic po (Honda NSR 125)??. GS ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzedaje Honde NSR 125 i chce kupic cos mocniejszego do 5-6 tys.

Caly czas sie zastanawiam nad Suzuki GS 500 .

Tylko czy on bedzie duzo mocniejszy w sumie juz ma dwa cylindry i 48KM i juz 4 suw

A wy co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam GS'a. Łatwo znajdziesz części, mocy ma wystarczająco i do jazdy i szaleństw. Więc z tym nie ma problemu. Bandity są 4-ro cylindrowe i dość kosztowne w utrzymaniu, a poza tym w tym pułapie cenowym to raczej najlepiej szukac jakiegoś GS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jazdy i szaleństw

 

do jazdy to ok, nie bedziesz musial pilowac, moment robi swoje, bedziesz czuc ruznice. a do szalenst, eee, to nie wiem czy GS sie nadaje,tez nie wiem o jakie ci szalenstwa chodzi bo jak o stunt to sie mijasz z celem tak pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy on bedzie duzo mocniejszy w sumie juz ma dwa cylindry i 48KM i juz 4 suw

A wy co proponujecie ?

 

No jasne zę będzie dużo mocniejszy. Przyjemniej sie jeździ i dzwięk ma motocykla a nie motorynki :biggrin:

Tylko trzeba dobrze poszukać bo Gsów teraz jak psów. Ja swojej niuni szukałam 2 lata, chciaż nie kupiłam wkońcu Gsa (miałam pecha w poszukiwaniach)... ale obejrzałam setki

 

Życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gs'a :biggrin: i właśnie mam zamiar sprzedać(tylko, że cena 6500 i nic mniej)

 

Gs'em jeździ się spoko tak do 130.... potem oczywiście idzie jeszcze ponad 170 ale wiatr staje sie wymagającym przeciwnikiem (podobno zwykła akcesoryjna szybka wiele zmienia). Jak do miasta to nadaje sie znakomicie albo na wiejskich drogach. Gorzej z trasą... (jeśli goła wersja) trzeba trzymać 130 żeby było znośnie i w miare wygodnie. Ale ogólnie polecam motocykl jest bardzo przyjemny... części od zaje*ania, tanie, mało pali !!! (nawet sporo poniżej 5)

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha

Czyli sadzisz Dzulu ze lepiej by było zeby był zabudowany wtedy nie mial by takich oporów wiatru ?

Co jeszcze mozesz powiedziec o GS?

Duzo szybciej sie zbiera od NSR 125 bo różnie pisza

Że niby NSR ma 6 s do 100 a GS tez ma 6 s

I teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcie nic o NSR ale gs przyspieszenie ma wystarczające... mój ma lekko lepsze od np mojego kolegi GSa (starszego i mniej ma dodatków...) jeśli NSR ma 6s do setki i gs też to napewno Gs musi nadrabiać dalszym przyspieszeniem... a jak wiadomo ważniejsze przyspieszenie jest między 60-120 (tu idzie głównie o wyprzedzanie) gs najlepiej jak dla mnie idzie właśnie 60-100...

 

Jak wiadomo:

MOC=PREDKOSC*SIŁA

(gs ma "troche" wiecej mocy wiec i siła (za czym idzie przyspieszenie) przy wyzszych V bedzie "troche" wieksza niż w NSR)

 

zabudowany mi osobiście sie nie podobał dlatego wybrałem golasa... wybór należy do ciebie... jak sie położyłem na baku to nawet 150 jechałem prawie całą droge dzisiaj z łodzi do domui nie było tragicznie ale jak tylko wychyliłem głowe wyżej to już sięczuło że wiaterek nie śpi :biggrin:

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jazdy to ok, nie bedziesz musial pilowac, moment robi swoje, bedziesz czuc ruznice. a do szalenst, eee, to nie wiem czy GS sie nadaje,tez nie wiem o jakie ci szalenstwa chodzi bo jak o stunt to sie mijasz z celem tak pisząc.

 

http://video.google.com/videoplay?docid=25...&q=gs+500+stunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

 

Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń i naprawdę wykorzystywałeś pełne możliwości nsr pod względem przyspieszeń i pokonywania łuków jak i ostrej jazdy to poszukaj sobie jakiejś 600 ale nie za ciężkiej np honda CBR 600 f1 ( pc 19 lub pc23) lub kawasaki GPX 600 albo yamaha FZR 600 bo suzuki GSX 600 to kawał ciężkiego kloca. Jeśli rzeczywiście zgłębiłeś cały potencjał nsr 125 to gs 500 bardzo szybko Ci się znudzi i będziesz po miesiącu jazdy szukał czegoś mocniejszego. A jeśli szkoda ci kasy to załaduj cylinder 160 cm do nsr i zobaczysz jaki wtedy kop Ci ona dostarczy ( moc prawie taka sama jak gs 500 ale waga obu motorów bez porównania)

Jeszcze jedno może popatrz na kawasaki gpz 500 jest to niezła maszyna i o wiele mocniejsza od gs pod względem osiągów.

 

Pozdro

Edytowane przez Tom_H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...