Skocz do zawartości

Mistrzostwa Danii na torze Poznań 26-28.05


Rudolph2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

 

ja byłem zobaczyć, bo akurat słońce świeciło, obejrzałem jeden wyścig i zaczął padać deszcz i grad :D . Ale o czym innym chciałem mówić. Info o mistrzostwach jest na stronie AW, łącznie z programem, więc impreza chyba otwarta - dla widzów przynajmniej. Ale wjechać na teren obiektu nie można, trzeba parkować koło budki ciecia. Pojechałem od Bukowskiej, oczywiście brama zamknięta, tylko na furtce ktoś łańcuch zerwał. Zeby było śmieszniej, w wejściu do furtki poziomo wspawana jest rura na wysokości ca 30 cm, chyba po to żeby ktoś się tam wyp... ł i sobie zęby wybił. To po jaką cholerę są te trybunki przy kartingu ?? To tak ma wygladać popularyzacja sportów motorowych na torze Poznań ?? Ktoś kto nie jest ich fanem skutecznie sie zniechęci do wizyt na tym obiekcie. Brak widzów to brak sponsorów i mediów i znowu wszycy beda płakać że sporty motorowe podupadają. A może warto włożyć odrobine wysiłku i otwierać bramy na takie imprezy ? Nie wiem czy ktoś z AW tu zaglada, ale jesli tak to może troszkę się zastanowi nad obecną sytuacją i nie osiądzie na laurach w zwiazku z połozeniem nowego asfaltu.

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z AW tu zaglada

jak by ktos z AW wiedzial co to internet to pewnie by mieli rozsadna strone internetowa, z ktorej sie mozna czegos dowiedziec, jakos wyglada a info sa poukladane logicznie i ze szczegolami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...