Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zpełnie opanowały drogi ponieważ znaczna część motocyklistów jednak to mężczyźni, aczkolwiek w Szczecinie jest już nas z dnia na dzien coraz więcej.

Jak dobrze się rozgladniesz to plecaków jest zawsze sporo chetnych. Nawet kkasik cos pisala ze chcetnie by z kims na plecach polatała:)No w kazdym razie sezon coraz bliżej.

Witaj bertel

P.S. Czy to bartel od imienia Bartek?

Pozdrawiam

 

 

Nie, od Jacek - hahaha :)

Ale milo ze sie interesujesz?

spotykacie sie gdzieś? bo mam zaległości towarzyskie

a kkasika chętnie poznam (jeśli to kobieta)... oczywiście moją pierwszą witaczke Rusty jak i Ciebie również bardzo chetnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Bartel, milo mi poznac i mam nadziej ze na jakims zlocie damy rade pogadac :icon_biggrin:

 

 

Widze ze sie brać obudzila z zimowego sniu, moze i dobrze, to wkrótce polatamy...

 

za zlotami nie przepadam, pijaństwo i niewiele zabawy, wole grupowe wyjazdy i jazde,

ale pewnie się spotkamy

w koncu wrócilem do zywych

 

Witaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sie brać obudzila z zimowego sniu, moze i dobrze, to wkrótce polatamy...

 

za zlotami nie przepadam, pijaństwo i niewiele zabawy, wole grupowe wyjazdy i jazde,

ale pewnie się spotkamy

w koncu wrócilem do zywych

 

Witaj

 

witaj BRACIE

mysle ze to wszystko zalezy od tego z kim przestajesz i z kim jezdzisz.ja osobiscie tez jestem zdania ze liczy sie jazda i dobra zabawa a alkohol jest tylko małym dodatkiem.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=51529&st=280

http://kardan.ovh.org/

pozdrawiam i do zobaczenia na moto

pierwsze spotkanie planuje sie na 14 stycznia o godz 12 na WAłACH CHROBREGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich bardzo serdecznie :lalag:

 

Mam na imię Marcin i mam 23 lata :icon_mrgreen:

Urodziłem się i mieszkam w pięknym Szczecinie

 

Najpóźniej za miesiąc będę już w posiadaniu mojej miłości jaką jest Yamaha XT 600 :clap: :P

Będzie to pierwsza poważna maszyna w moim życiu. Wcześniej na własność posiadałem tylko motorynke (kupiona za kase z komuni :buttrock: )a później WSK 125 Największy motor jakiego miałem okazję ujeżdzać to Jawa 350.

 

Z góry proszę aby nikt mi zaraz nie odradzał takiego przeskoku (Jawa 350 - Yamaha XT 600) ponieważ to i tak nic nie da:) Jestem zakochany w tej maszynie od czasu kiedy jeszcze w krótkich spodenkach i sandałkach grałem z kumplami w piłkę pod blokiem a taką właśnie maszyną szalał po okolicy starszy kolega. Teraz nadszedł czas na mnie.

 

Mam nadzieję że uda mi się na tym forum poznać kilka osób z którymi będę mógł od czasu do czasu pośmigać po lasach itp. Ale i takich którzy zawsze skłonni będą mi w czymś pomóc i doradzić.

 

P.S Jestem baaardzo mile zaskoczony że w gronie szczecińskich moto-wariatów jest tak duża ilość kobiet:) Od zawsze twierdziłem że nie ma piekniejszego widoku od kobiety dosiadającej stalowego rumaka :D

No może jest jeden piekniejszy widok ale forum to odwiedzają też osoby niepełnoletnie więc wstrzymam się z rozwijaniem tego tematu :crossy: :cool:

 

Pozdrawiam was wszystkich :lalag:

P.S 2 Jak tylko namierzę i zakupię motorek to wkleję tu fotki i poproszę o opinie specjalistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę jako pierwsza i się przywitam.Nie odradzam zakupu XTciaka-czekamy na zdjęcia sprzeta:)

 

Witam witam :) i pozdrawiam :)

 

 

Motowariat jest jeden :wink:

Witaj stary

 

Witam :)

Wybacz że nadużyłem twojego nicku :flesje: :flesje:

Nie było to zamierzone :buttrock: Mam nadzieję że nie spotkamy się w sądzie :wink:

 

Proszę wszystkich którzy mają namiary na jakiegoś dobrego XT-ciaka 600 o kontakt ze mna na priv

Najlepiej żeby było to w Szczecinie lub okolicy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ZmienNick83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...