Skocz do zawartości

Powitalnia !


Makak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj witaj :lapad: Monika i Piotr dziekują i również pozdrawiają :lalag:

Znana znana, choć może nie na tym forum - przywitałaś już "Moni Sv" na forum "halo szczecin" :)

We wcześniejszym poście Liza pytała dokładnie o Moni :)

 

Przywitać się przywitałam, ale wirtualnie bo niestety nie przedstawiłeś swojej pani na żadnym wyjeździe i spotkaniu!!!

A po twoim poście dopiero zajarzyłam że o nią wlasnie chodzi.

Pozdrawiam i myślę że jasność nastała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przywitałem sie juz w ogólnym dziale ale nie zaszkodzi po raz drugi przywitać maniaków z mojego miasta

 

Więc Witam !!

Niedawno zakupiłem Derbi Sende R 50

 

Oto mój demon :)

 

http://img237.imageshack.us/img237/5202/mendadam8.jpg

 

Mam nadzieje ze niedługo będe miał okazje poznać was w realu :bigrazz:

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w trasie ;)

Edytowane przez Żuber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitałem sie juz w ogólnym dziale ale nie zaszkodzi po raz drugi przywitać maniaków z mojego miasta

 

Więc Witam !!

Niedawno zakupiłem Derbi Sende R 50

 

Oto mój demon :)

 

http://img237.imageshack.us/img237/5202/mendadam8.jpg

 

Mam nadzieje ze niedługo będe miał okazje poznać was w realu ;)

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w trasie :D

hejka :)

Znajome miejsce tam też stawiałam swoje pierwsze "koła " na moim "fistaszku" :bigrazz: ;)

Edytowane przez ann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

 

Ksywa: Wuja

Imię: Michał

Wiek: 19

Miasto: Szczecin

Dzielnica: Pomorzany

 

Historia: Ogar, Simson S51

Aktualna maszyna: Póki co jedynie pokarana przez poprzedniego właściciela MZ ETZ 250 - jak będzie zdjęcie to wrzucę;]

 

Tak poza tym wszystkim co napisałem powyżej to jeżdżę przeważnie w Szczecinie i okolicach, codziennie lub co drugi dzień, jeśli nie trzeba akurat czegoś w dziadku naprawić ;P Mztkę posiadam od kwietnia tego roku, wcześniej przez półtora roku jeździłem na innym "niemcu" - Simsonie. Pierwsze kroki na "motocyklu" stawiałem w niepamiętnych czasach na Ogarku, czy jak kto woli - Ogórku. Myślę, że już wystarczająco się narysowałem :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czekam od 2 dni na zaakceptowanie mojego konta na HS i cos sie doczekac nie moge , czy to forum to dla jakis wybrancow losu ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wsyztskich bardzo serdecznie ;)

 

 

 

Imię:Paweł

Ksywa: StaSiu

Skąd: Stargard Szczeciński

Wiek: 20

 

 

Historia:

w wakacje 2007 zrobilem prawko kat "A" po tym jak bart dal mi sie przejechac na TDM'ce 850 (piękna sprawa)

 

teraz ja sie przymierzam do jakiegos ciekawego moto (ciekawego czyt. za przyzwoita cene)

ja wolalbym cos bardziej sportowego... ale wiadomoz e na poczatek trzeba sie nauczyc jezdzic ;-)

Waga: 111

Wzrost: 190

 

podaje bo na malym moto moglbym wygladac jak OGR na minibike'u a tak niechcem wygladac ;-) hehe :D(nie obrazajac OGR'ów ;) )

 

marzec a najpozniej kwiecien zamierzam kupic sobie moto, dzieki swojemu bratu jak juz wyzejnapisalem :)

 

staram sie udzielac czytac i pytac

 

Pozdrawiam wszystkich StaSiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka, tu Jacek. Dla przyjaciół Wilku.

Meldowałem się niedawno na ogólnej powitalni, ale... właśnie znalazłem tę "lokalną" powitalnię, dlatego melduję się ponownie.

Pozwolę sobie od razu rzucić pytanko, o dobry serwis oponiarski obsługujący motorki w Szczecinie lub przyległych okolicach. Byłbym wdzięczny za jakąś podpowiedź.

Pozdrawiam!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Pochodzę spod Jeleniej Góry, ale studiuje w Szczecinie i niedługo przywloke motor na miejsce, jak na razie przeszkodą jest brak prawka ale juz 14 marca czesc pierwsza czyli teoria, trzymajcie kciuki (zdaje w Szczecinie, jak w ogóle ze zdawalnością?) Pozdrawiam Serdecznie! :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:) Hej ,mam na imię rysiek mieszkam w Wołowie k. wrocka. Od niedawna jeżdżę Hondą Shadow Vt 750 C2. Gorąco witam wszystkich motocylklistów. Jestem raczej świeży w tym temacie i cieszę się, że jest tak udane forum, gdzie można skorzystać z doświadczeń innych użytkowników jednośladów. Nerka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...