Skocz do zawartości

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, pomimo chęci, byłem tylko na początku (przejazd z Gniezna pod Rybę), potem drobne problemy zmusiły mnie do wyjazdu i uniemożliwiły powrót do Zacnego Grona, ale chciałem BARDZO PODZIĘKOWAĆ za to krótkie spotkanie i wspólna jazdę, naprawdę PRZESYMPATYCZNE towarzystwo !!!!

 

Chętnie wpadłbym któregoś czwartku do Was z Poznania - prośba o dokładniejszy namiar.

 

Poza tym - do zobaczenia na innych imprezach :flesje:

 

Jacek

 

[email protected]

To my dziękujemy za to że przyjechałeś.Masz świetny sprzęt.Wszyscy podziwialiśmy Twoją Valkyrie.

Jak będziesz chciał przyjechać do Bydgoszczy to zadzwoń do mnie lub do Michała.Pozdrawiam.

 

Na Lednice nie dotarłem (praca) ale może uda mi sie sie spotkać z grupą " BYDGOSKĄ " na zlocie V2 !!!!!

Piwko obowiązkowe ! :flesje:

Spoko.My będziemy prawdopodobnie na V2 tylko w sobotę ale na bank się spotkamy.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze bylo super !!!! Pozdro dla wszystkich co byli, a w szczegolnosci dla ekipy z Piły i kolegow z forum. Organizacja byla troche do bani i długo czekalismy na przejazd na samym polu gdzie czułem sie jak zwierzak ogladany w zoo. Ale do tego sie juz przezwyczaiłem jezdzac na motocyklu :D.

 

Pozdro dla wszystkich co byli !!!!!!!

 

Jakby ktos chcial fotki to napiszcie w PW swojego maila i wysle te ciekawsze, bo wszystkie zajmuja ponad 40 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ze bylo super !!!! Pozdro dla wszystkich co byli, a w szczegolnosci dla ekipy z Piły i kolegow z forum. Organizacja byla troche do bani i długo czekalismy na przejazd na samym polu gdzie czułem sie jak zwierzak ogladany w zoo. Ale do tego sie juz przezwyczaiłem jezdzac na motocyklu :notworthy:.

 

Pozdro dla wszystkich co byli !!!!!!!

 

Jakby ktos chcial fotki to napiszcie w PW swojego maila i wysle te ciekawsze, bo wszystkie zajmuja ponad 40 mb.

Nie było tak źle.Przynajmniej wyrwałeś lachona :D

Miło było Cię poznać.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bys Tomku slyszal jak Cie te lachony wyzywaly ze nie chciales ich wziac a w koncu wzieles jakas inna panne po chwili. Po prostu byly zawiedzione Twoim zachowaniem :D

 

Potwierdzam poprzednikow , bylo super , rowniez cyknelem pare fotosow. Pozdrowienia dla wszystkich tam obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem jednak na rapidshare bo na maila to by za duzo zajmowało

 

http://rapidshare.de/files/22371238/fotki_lednica.rar.html

 

Nooo Tomasz narzekały nam ostro ze ich nie zabrałes hehe, nieladnie :D.

 

A tak poza tematem jak bedziecie kiedys w okolicach Piły to zapraszamy na wspolne smiganie !!!!

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nooo Tomasz narzekały nam ostro ze ich nie zabrałes hehe, nieladnie :buttrock:.

 

A tak poza tematem jak bedziecie kiedys w okolicach Piły to zapraszamy na wspolne smiganie !!!!

 

Pozdro !

Chłopaki bo ja nie myslę tylko o sobie.Patrzę idą dwa lachony a ja mam tylko jedno wolne miejsce to pomyślałem ze Wam je prześlę dalej. :D

A z tym moim lachonem było tak że była setną dziewoją która chciała ze mną jechać i się zlitowałem ale postawiłem jej jeden warunek jak zaczeła sie przytulać " trzymaj sie za uchwyt z tyłu bo jak mnie laska w telewizji zobaczy to mi coś urwie". :notworthy:

A jak będę w Waszych okolicach to zajadę.Będziemy na V2 w sobotę całą paczką.Też się wybieracie?

 

Chłopaki fajne fotki.Przemek masz fotę z lachonem :buttrock: .

Jak macie więcej to z chęcią przyjmę. :buttrock:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do wszystkich fotek jakie zrobiłem

 

http://rapidshare.de/files/22650304/2006_06_03.rar.html

 

wczesniej wybrałem tylko te najciekawsze. Za duzo tych fotek nie ma ale zawsze mozna sobie poogladac. Na V 2 nie wiem czy bede jechał bo raczej bede mial w tym terminie robote, poza tym te 80 zł :/ super zlot itd ale taka kasa :/. Jak co zycze milej zabawy !!

 

 

A dodam jeszcze ze nasza ekipa z Piły miala maly przestój w drodze powrotnej bo Intruderowi zabrakło paliwka :), ale szybko smignalem z butelka na stacje no i po wlaniu płynów ustrojowych do baku pojechalismy dalej.

 

pozdro !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do wszystkich fotek jakie zrobiłem

 

http://rapidshare.de/files/22650304/2006_06_03.rar.html

 

wczesniej wybrałem tylko te najciekawsze. Za duzo tych fotek nie ma ale zawsze mozna sobie poogladac. Na V 2 nie wiem czy bede jechał bo raczej bede mial w tym terminie robote, poza tym te 80 zł :/ super zlot itd ale taka kasa :/. Jak co zycze milej zabawy !!

A dodam jeszcze ze nasza ekipa z Piły miala maly przestój w drodze powrotnej bo Intruderowi zabrakło paliwka :), ale szybko smignalem z butelka na stacje no i po wlaniu płynów ustrojowych do baku pojechalismy dalej.

 

pozdro !!!!!!!

No ja chyba też sobie podaruję V2 bo nie mam z kim jechać a poza tym mogę tylko w sobotę a płacić 80 zyla za jeden dzień to trochę za dużo.

My też mieliśmy przygodę w drodze powrotnej.Kuba zaliczył glebę na EN500.Na szczęście miał gmole i sakwy to moto nie ucierpiało a jemu też się prawie nic nie stało chociaż walnął głową o asfalt.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze :/ a jak ta glebe zaliczył ?? Sciagaj fotki :).

jechał pierwszy i był odcinek gdzie kładzono nowy asfalt i jeden pas był juz położony a drugi jeszcze nie i była różnica w wysokości nawierzchni która była niewidoczna bo było ciemno.

Na poboczu stało auto na awaryjnych więc Kuba zwolnił i chciał go wyminąć no i trafił na krawędź i się glebnął.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu , a sprobuj wrzucic fotosy na inny darmowy serwer , bo jakos z rapidshare nigdy mi nie idzie. Chyba ze masz na plycie Twoje fotosy to dawaj!

 

Wciskasz za pierwszym razem free... Odświeża ci sie strona... Na dole masz jakieśtam serwery z cenami. Dokładnie nad tą ramką jest napis i odliczanie. Czekasz aż sie pojawi rysunek z literkami. Wpisujesz enter i ruraa.... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz za pierwszym razem free... Odświeża ci sie strona... Na dole masz jakieśtam serwery z cenami. Dokładnie nad tą ramką jest napis i odliczanie. Czekasz aż sie pojawi rysunek z literkami. Wpisujesz enter i ruraa.... :]

no tak robiłem za pierwszym razem tak zrobiłem ale ten drugi link coś jest z nim nie tak bo nie ma odliczania itd.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...