Skocz do zawartości

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę


Rekomendowane odpowiedzi

Ks. Janusz napisał że planują być na Lednicy o godz 13.00. To godz juz znacie. I co jedziecie??

Jedziemy jedziemy.Im więcej nas tym lepiej.Do zobaczenia.

 

NawrÓcic jakby co. Widze ,ze klan ojca grzyba sie rozrasta...niestety :D

Zajc bylismy koło Czerska w zeszłą niedzielę.Lało jak cholera.

 

Tomek dzięki za foty z imprezki z Torunia.A tego "niewiernego" wypadało by delikatnie mówiąc nawrucic.

Darek nie nawrócić tylko sklepać :D

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdyz ma swoje poglady, mozna o nich pisac ale nie obrazac innych. Mysle ze to forum nie jest od nawracania na katolicyzm...

Wracajac do tematu sam jestem ciekawy o ktorej godzinie bedzie parada. Jesli ktos czegos sie dowie to piszcie tutaj. Ja tylko dowiedzialem sie ze spotkanie w Gnieznie ma byc o 12.

 

Scenariusz Lednicy 2006 - Chrystus Drogą (do Ojca, Drogą Krzyżową)

1. Droga do mnie samego - Nabożeństwo Getsemani 9 00-15 00

 

2. Droga do drugiego (wspólnota, Kościół) – Eucharystia, komunia - 18 00

 

3. Droga do Boga - Droga Krzyżowa

 

Kto byl juz wczeniej niech powie w ktorym momencie moze byc procesja to wydedukujemy

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślicie że od tak podjedziecie pod rybe to jesteście w dużym błedzie, policja zamyka drogi dla ruchu aut juz kilka kilometrów wcześniej i wjeżdzają tylko auta z przepustkami, pamietajcie że przybywa tam co roku koło 100 tyś ludzi i ruch pieszy jest ogromny. Musicie sie jakoś zebrać ponieważ pojedynczych motocykli policja może po prostu nie wpuścić.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak .Czarna mafia rośnie w siłe :buttrock: A oto jak między innymi ta mafia się rozrasta http://www.fotoflesz.foxnet.pl/images/rozs...zia/album0.html

 

 

Po twojej wypowiedzi i tobie podobnych widać, że są Motocykliści i motocykliści. Wy należycie do drugiej grupy. Nie mam nic przeciwko księżom. Byłam w tym roku na Jasnej Górze i było wspaniale.

Myślałam, że takie durne wypowiedzi, które obrażają innych i ich uczucia a w szczególności przy każdej nadażającej sie okazji najeżdżają na księży zdażają się tylko na forach internetowych takich jak onet czy wp gdzie wstęp ma każdy półgłówek z ulicy. Myslałam, że forum motocyklistów jest forum ludzi wyjątkowych, że stanowimy szczególny rodzaj ludzi ale widać tak nie jest, szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wsd.opole.pl/file/ulotka2006.pdf

tu jest program spotkania w Lednicy

 

Po twojej wypowiedzi i tobie podobnych widać, że są Motocykliści i motocykliści. Wy należycie do drugiej grupy. Nie mam nic przeciwko księżom. Byłam w tym roku na Jasnej Górze i było wspaniale.

Myślałam, że takie durne wypowiedzi, które obrażają innych i ich uczucia a w szczególności przy każdej nadażającej sie okazji najeżdżają na księży zdażają się tylko na forach internetowych takich jak onet czy wp gdzie wstęp ma każdy półgłówek z ulicy. Myslałam, że forum motocyklistów jest forum ludzi wyjątkowych, że stanowimy szczególny rodzaj ludzi ale widać tak nie jest, szkoda!

gmarkiewicz to jest ten koleś który jest tutaj tym złym charakterem a nie Darek Kasiu.Darek to swój chłop.

A tak poza tym czy wybierasz sie z nami do Lednicy?

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supre - ja obawiam sie o wywrotke na piachu a teraz dodatkowo w jednej rece choragiew - szanse na glebe rosna...

A tak powaznie - skoro nabozenstwo rozpoczyna sie o 17 to moim zdaniem jechac do Gniezna na 12 to zbyt wczesnie - nie uwazacie ? Musimy o tym powaznie pogadac z Januszem w czwartek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supre - ja obawiam sie o wywrotke na piachu a teraz dodatkowo w jednej rece choragiew - szanse na glebe rosna...

A tak powaznie - skoro nabozenstwo rozpoczyna sie o 17 to moim zdaniem jechac do Gniezna na 12 to zbyt wczesnie - nie uwazacie ? Musimy o tym powaznie pogadac z Januszem w czwartek.

Pozdrawiam

Ja też boje sie o glebę.Mam dylemat którym moto pojechać.Poświęcić Yamahę czy Suzę. :icon_twisted:

Myślę że nie będzie tak źle.Damy radę Michał.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moim zdaniem jechac do Gniezna na 12 to zbyt wczesnie - nie uwazacie?

Pozdrawiam

 

Wiem tyle że spycjalnie mamy być wcześniej bo ktoś chce zrobic małą próbę z naszymi motocyklami.

 

P.S.

Nasza tzn moja ekpia wymiękła i teraz nie wiem co robic czy mam przyjechać sam?? :icon_twisted: Kurcze...

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...