Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... z wyboru wolę jak mi się kask telepie :wink: - więcej widzę i klata nie robi się płaska :biggrin: . Może paski w kasku się luzują ....ale jest to tylko powyżej 120. Jesli chodzi o kierunki- to brak sygnału dźwiękowego nie jest konieczny ,mam głośne wydechy zamiast "pykania"mamy jeszcze przecież zielone lampeczki mrygające :bigrazz: manetki - stawiam na bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z wyboru wolę jak mi się kask telepie :wink: - więcej widzę i klata nie robi się płaska :biggrin: . Może paski w kasku się luzują ....ale jest to tylko powyżej 120. Jesli chodzi o kierunki- to brak sygnału dźwiękowego nie jest konieczny ,mam głośne wydechy zamiast "pykania"mamy jeszcze przecież zielone lampeczki mrygające :bigrazz: manetki - stawiam na bajer.

Dzisiaj przetestowałem moją maszynę. Niestety ma chyba najniższą z możliwych szyb. Jestem przyzwyczajony do szyby o średniej wysokości, tak że chyba będę potrzebował nieco czasu na zmianę przyzwyczajenia. Teraz niestety trochę zawiewa.

O sygnał dźwiękowy pytałem dlatego, że w "650" miałem takowy i nie wiedziałem czy jego brak w "1100" to normalne, czy nie. Ale to, że go nie ma, bardzo mi nie przeszkadza. Kwestia przestawienia się. I tak jak ktoś tu wcześniej pisał, po jakimś czasie kierunki wyłączają się same. Bardziej przeszkadza mi podłoga. Jestem przyzwyczajony do zwykłych podnóżków i chętnie bym wywalił obecne ustrojstwo.

Czy te trójkąciki na manetkach to dobra rzecz, okaże się pewnie w trasie, kiedy łapa będzie już nieco zmęczona. Wydaje mi się, że pomaga to odpocząć dłoniom.

I jeszcze jedno pytanko: czym usunąć fabryczną naklejkę z baku, tak żeby nie zniszczyć lakieru? Czy benzyna ekstrakcyjna może uszkodzić lakier?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę kilometrów przyzwyczaisz się do podłóg i nie będziesz się mógł bez nich obyć.Benzyna ekstrakcyjna jak i rozpuszczalnik nitro nie zniszczą lakieru na baku.Jest on chemoutwardzalny .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za parę kilometrów przyzwyczaisz się do podłóg i nie będziesz się mógł bez nich obyć.

Na to liczę.

Jeszcze jedna rzecz: wczoraj odkryłem, że w skrzynce bezpiecznikowej pierwszy bezpiecznik ma moc 25A. Wg schematu przyklejonego do skrzynki powinien mieć on moc 15A (wg manuala też 15A). Czy to, że ktoś wsadził tam bezpiecznik 25A może wynikać z tego, że zamontowane są lightbary (tylko że były one montowane fabrycznie)? Czy może ktoś wsadził mocniejszy bezpiecznik nie zdając sobie sprawy z konsekwencji? No i przy jakim pozostać?

Aha, z prawej strony wnęki na klucze jest coś w stylu gniazdka - taki plastik z podłużnym otworem. Do czego to może służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Fazzi strzal w 10 :clap: A do uzpelnienia calosci to http://moto.allegro.pl/velorex-562-wozek-b...1329028063.html i jeszcze takie cos http://moto.allegro.pl/przyczepa-przyczepk...1324905104.html ewentualnie http://www.subito.it/caravan-e-camper/carr...na-14093337.htm A potem juz tylko zyc nie umierac, czyli mozna smigac cala rodzinka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Fazzi strzal w 10 :clap: A do uzpelnienia calosci to http://moto.allegro.pl/velorex-562-wozek-b...1329028063.html i jeszcze takie cos http://moto.allegro.pl/przyczepa-przyczepk...1324905104.html ewentualnie http://www.subito.it/caravan-e-camper/carr...na-14093337.htm A potem juz tylko zyc nie umierac, czyli mozna smigac cala rodzinka :buttrock:

 

Oj to i chyba przy silniku dragusia trzeba by było pogrzebać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to pruby ucieczki przed wyjazdami na wakacje puszka czego strasznie nie lubie :banghead:

[/quote

Jeżeli jedziesz nawakacje w jedno miejsce to mam podpowiedź. Moi znajomi w dniu wyjazdu pakują rzeczy w walizkę i wysyłają ją na miejsce wypoczynku spedytorem(w Polsce to np. DPD, UPS Przesyłka dostarczana jest na następny dzień. A sami wsiadają na moto i jadą na tzw. luziku. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam siedzieć na wakacjach dwa tygodnie w jednym miejscu.Zwykle w tym czasie robię ok 4500 km na motocyklu z pasażerką i swoim bagażem.I to jest ta wolność którą daje jazda na motocyklu.Jedziesz gdzie i kiedy chcesz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie wyobrażam siedzieć na wakacjach dwa tygodnie w jednym miejscu.Zwykle w tym czasie robię ok 4500 km na motocyklu z pasażerką i swoim bagażem.I to jest ta wolność którą daje jazda na motocyklu.Jedziesz gdzie i kiedy chcesz.

 

Dokładnie :biggrin: .... moto daje wakacje od chwili wyjazdu , nie jak w puszce- od przyjazdu na miejsce.

Wolnością jest nie uwiązywanie się do miejsc ( po co planować "z zamawianiem")...przecież i tak przed wyjazdem przygotowujesz trasę ,jak i to co chcesz zwiedzic, zobaczyć. Przy okazji jeśli coś zaciekawi po drodze...zawsze możewsz się zatrzymać... przeciez się nie spieszysz na kwaterę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, każdy robi to co lubi. Nie wiem czy towarzystwo to powoduje czy pewien komformizm. Może piękniejsza połowa chce mieć pewien komfort w doborze stroju do okazji. NIe mnie osądzać. Może robią w ten sposób że swą kwaterę traktują jako bazę wypadową?

Też mi się podoba Twój sposób spędzania urlopu :)

 

yamahala, jestem ciekaw, dlaczego Twój post, choc jest napisany 20 minut po moim jest pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...