Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że nie dam za niego 13 tysiaków. Biorę ze sobą kilku kolegów, ja tam się nie będę nawet odzywać, niech oni go najpierw zobaczą, ocenią i można zacząć rozmawiać;) zreszta po moich oczach można wyczytać wszystko wiec chyba w ciemnych okularach pojadę. Ostudzić się mnie nie da, bo ja już najchętniej bym go miala, ale jesli sama ocenie ze mi sie nie podoba to bede szukac dalej, nic na siłę. Dziękuję chłopcy za tak liczne wsparcie i rady ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie dam za niego 13 tysiaków. Biorę ze sobą kilku kolegów, ja tam się nie będę nawet odzywać, niech oni go najpierw zobaczą, ocenią i można zacząć rozmawiać;) zreszta po moich oczach można wyczytać wszystko wiec chyba w ciemnych okularach pojadę. Ostudzić się mnie nie da, bo ja już najchętniej bym go miala, ale jesli sama ocenie ze mi sie nie podoba to bede szukac dalej, nic na siłę. Dziękuję chłopcy za tak liczne wsparcie i rady ;)

 

Witaj,

męczy mnie tylko pytanie co taka młoda Dama będzie robiła z tak "staroświeckim" motocyklem!! :) :D

ale życzę udanego zakupu i wiele radości z Draga. :D i witaj w klubie zarażonych dragstarami i innymi starami :) (nie ze Starachowic... :P)

pozdr

empiq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha XVS Dragstar 125 - odmeldowuję się jako kolejny posiadacz :)

 

ps. jest ktoś z Częstochowy może kto jeździ czymś podobnym (jakimś chopperem 125ccm) i najlepiej jeździ nim na A1, czy nierealne...? :icon_eek:

 

pozdro, szerokości...

 

pps. dzisiaj pierwsze przymrozki... trzeba się cieplej ubierać, i w drogę :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Raport:

Niech ktoś porządek zrobi z Tym, albo Temat o Dragach albo kącik Miłości Majkela!!!!!"

 

niniejszym robię. randki, wyjazdy, itp proszę albo omawiać w osobnych wątkach (np. w dziale zloty/ imprezy), albo na pw

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chce sprzedać i coś zero odzewu .... jakby zastój wielki na giełdzie :banghead:

 

Witam. Tez mam XVS650 do sprzedania. Na przyszly weekend trzeci raz puszcze ogloszenie na otomoto. Zazwyczaj dzwoniä Ci sami ludzie - ale chcä kupic tak blizej wiosny. Najwazniejsze, ze xvs1100 juz stoi w garazu. :buttrock:

Pozdro

 

Witam. Tez mam XVS650 do sprzedania. Na przyszly weekend trzeci raz puszcze ogloszenie na otomoto. Zazwyczaj dzwoniä Ci sami ludzie - ale chcä kupic tak blizej wiosny. Najwazniejsze, ze xvs1100 juz stoi w garazu. :buttrock:

Pozdro

 

Ups. Mala zmiana- byli kupcy, zaliczkowali moto. Odbiorä za tydzien. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby XVS 950 ? W kwietniu to juz chyba troche pözno? Pozdro

 

no niestety albo stery nie wiem jak napisać ... ale z wielkim żalem zmieniam na super sporta wiec żadne XVS raczej ZX6R ...a sprzedaż w kwietniu to powinna się ruszyć jak każdy wyleci moto na ulice i zacznie się jazda na maxa to może wtedy ktoś się skusi .... by the way ogłoszenie mam cały czas ale mały odzew jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]z wielkim żalem zmieniam na super sporta ..

 

Nie rozumiem czemu piszesz z wielkim zalem ? :eek:

Chyba swiadomie podejmujesz decyzje i NIKT Cie do tego nie zmusza, wiec .... robisz to bez zalu :icon_mrgreen:

Co prawda dla mnie to w ogole niezrozumiala przesiadka, ale .... your choice :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro 1980 jest jeszcze młody i jeszcze ma czas żeby się nawrócić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...