Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie drogi drodzy panowie są duże lepsze niz kilka lat temu więc nie narzekajcie .Amorki Wam dobijają z innego powodu .Jeżeli komus by się chciało niech zważy motocykl "goły a potem z sakwami ,wałkami ,gmolami ,podestami , podnóżkami,bagażnikiem ,sisibarem , szybą,wszelakimi osłonami i innymi pierdołami mocowanymi na błotnikach i wszędzie gdzie sie da .W połączeniu z kierowcą i pasażerem daje to o wiele większe obciążenie niż przewidywane przez producenta co w dużej mierze ma wpływa na prawidłowe funkcjonowanie zawieszenie .

 

 

 

 

 

Ano niestety święta racja. Jak się z moto robi choinkę to potem polskie drogi temu winne. Majki ... pewnie masz spieprzony amorek+polskie tirówki na poboczach+choinka+liche materiały z których robią damkę*=problemik

 

 

 

Teoria o polskich drogach=bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ... pewnie masz spieprzony amorek+polskie tirówki na poboczach+choinka+liche materiały z których robią damkę*=problemik

 

Daj spokoj Prot ....

Amorek jest nowka sztuka z przebiegiem 2000 mil zalozony w zeszlym roku na przegladzie w UK.

Dziwne ze po UK i dalej jezdzil Drag na 3 i nie dobijalo a w Polsce dobilo ??? :eek:

Przestawilem na 6 i teraz jest OK.

A jaka choinka ??? Dwie sakwy, kufer, rola bagazowa to jakis straszny ciezar dla Draga ??? a w srodku spiwor, ciuchy, materac + namiot ??? Moze z 15 kilo towaru :biggrin:

Zwyczajnie nastapilo zmeczenie materialu po 10 latach i stalo sie. Kropka.

A ze przyczyna bylo dobijanie do blotnika na polskich dziurach to juz inna sprawa. Pewnie jakbym zdjal walek z przodu to by bylo OK.

Wiem juz ze nowka sztuka w Uhma Bike kosztuje 500 zlotych :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów

 

Ma inny problem (pewnie błachy, ale...)

Na moich sakwach a konkretnie ćwiekach mam troche rdzy (brązowej i zielonej) - co możecie polecić na usunięcie tego - jaki środek usunie tę naleciałość jednocześnie nie niszcząc skóry? Chyba że zostaje wymiana ćwieków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś instrukcje montażu tego filtra http://www.kuryakyn.com/products.asp?bn=metric&ci=3694

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Kolegów

 

Ma inny problem (pewnie błachy, ale...)

Na moich sakwach a konkretnie ćwiekach mam troche rdzy (brązowej i zielonej) - co możecie polecić na usunięcie tego - jaki środek usunie tę naleciałość jednocześnie nie niszcząc skóry? Chyba że zostaje wymiana ćwieków...

 

Ćwieków nie wymieniaj:) jest takie coś, co nazywa się NEVR DULL. Czyni cuda z różnymi rdzami, naleciałościami itp. Do kupienia w paru internetowych sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kiego ........ wymienialeś te amorki ?? Zepsuły się ??

 

Poniewaz po 8 latach juz troche sie zuzyly i trzeba bylo wymienic

Ja napisalem ze TE co mam teraz maja 2000 mil zrobione. :)

Tamte mialy ..... 37 000 mil, wiec chyba mialy prawo pasc :) :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim moto (Virago) jeździłem bez szyby a Draga kupiłem od razu z szybą, więc na próbę po dwóch latach takiej jazdy zdjąłem dzisiaj szybę i.........

Straciłem dwa lata jazdy!!! Ja pierdykam, jak super jeździ się bez szyby i jak moto wygląda. Oczywiście są okoliczności kiedy szyba się przydaje (deszcz i owady), ale najważniejsze to to, żeby "plusy nie zasłoniły nam minusów". Inne czucie motonga, inna widoczność, łbem nie telepie, no samo (prawie) miodzio. Jakbyśmy byli jednym organizmem. Oczywiście przelotowe 120-140! Trochę w klatę gniecie, ale przy tej pogodzie to nawet dobrze ;). No i przy 160 trzeba się dobrze trzymać na wybojach, bo można Batmana zaliczyć :biggrin:. Na razie zostaje przy zdjętej. Jak będą zapowiadać deszcze przed jakimś dłuższym wypadem to może założę, ale na krótkie przebieżki w ładną pogodę to nie widzę lepiej.

To by było chyba na tyle w temacie.

 

Chłopaki ma ktoś może zamontowane gmole przednie do 650 clasisc . Pytam o gmole w kształcie trzech rur poziomych . Jak to wygląda w 1100 jest super.

Na pewno tutaj takie załatwisz:

http://motoakcesoria.republika.pl/

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki cyk w 1100 vstar jak dodaje gazu to niby idzie ale nagle kopa dostaje

 

?

zalewa jedna swiece czy jak jedize ale jagby nagle wlaczyl jeden cylinder? gazniki do reg czy jak siwce wymineilem i dalej tak samo ? taka jakas turbo dziura i glownie na 1 2 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki cyk w 1100 vstar jak dodaje gazu to niby idzie ale nagle kopa dostaje

 

?

zalewa jedna swiece czy jak jedize ale jagby nagle wlaczyl jeden cylinder? gazniki do reg czy jak siwce wymineilem i dalej tak samo ? taka jakas turbo dziura i glownie na 1 2 biegu

 

 

witam. mam dokładnie to samo. też 1100 vstar poruszałem ten temat kilka stron do tyłu i żadnej odpowiedzi. wymieniałem dwa razy świece i dwa razy regulowałem gażniki. zostały jeszcze zawory ale to na przyszły sezon. niby nic a irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze ze nie jestem sam ? dzisaj jak jechalem to jak mu dodaje pomalutku gaz tyci tyci to niby idze rowno ? azlazlem mu juz wahe v -pover bo mowie moze waha ale nie ?

 

podaj swoj gg propit ja swiece wyminilem i dalej nic a za regulacje gaznikow ile dales? mowisz o regulacji calkowitej czy synchronizacji?

 

reg zaworow duzo robty w tym moto?

Edytowane przez epterode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...