Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I STAŁO SIĘ :

 

niestety mój Szwagier musi sprzedać swojego Draga.

 

Żeby nie spamować tego forum - podaję link:

 

http://forum.motocyklistow.pl/Sprzedam-Dra...ny-t104623.html

 

przepraszam że tutaj, ale często ktoś zagląda i pyta czy ktoś z nas nie ma do sprzedania swojego a nie od handlarza motonga.

 

pozdrawiam i szerokości : )

 

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walko69...

- nie kupuj 650-tki (rozważ propozycję Majkel'a)

- nie kupuj z komisu.

 

Toc dokladnie wlasnie to napisalem :biggrin:

Jakbym nie kupil Wildka to w ciemno od Prota bym bral :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytałem trochę opini n/t pierwszego motocykla i doszedłem do wniosku że 650 będzie w sam raz. Nawet na tym forum koledzy piszą żeby nie przecholować z pojemnościa i cieżarem motocykla.

ps. Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Moto jest sprowadzony ze Stanów. Mam nadzieję że sie nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieść się może na poczatek to nie zawiedziesz ale za rok bedziesz czuł niedosyt,i będziesz żałował że nie szukałeś 1100.Więc przemysl to dobrze a różnica wagi pomiędzy 650 a 1100 jest niewielka a satysfakcja ogromna.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieść się może na poczatek to nie zawiedziesz ale za rok bedziesz czuł niedosyt,i będziesz żałował że nie szukałeś 1100.Więc przemysl to dobrze a różnica wagi pomiędzy 650 a 1100 jest niewielka a satysfakcja ogromna.Pozdro

Zdecydowanie popieram! doświadczyłem ten błąd na własnej skórze !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Starowców :)

 

Pisałem już w dziale Zloty/ Warszawa, ale jakoś nikt albo nie czyta albo nie ma chętnych, spróbuję więc tutaj :icon_mrgreen: Nikt z Warszawy ...

 

noszę się z zamiarem kupna DS 1100, niestety nie miałem okazji się do niego przymierzyć... Braki salonowe :P

 

Czy ktoś z Warszawy mógłby mi zademonstrować swoją maszynę i pozwolił przysiąść choćby na moment ? Chciałbym się upewnić w swoim wyborze .

Edytowane przez Loopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Starowców :buttrock:

 

Pisałem już w dziale Zloty/ Warszawa, ale jakoś nikt albo nie czyta albo nie ma chętnych, spróbuję więc tutaj :biggrin: Nikt z Warszawy ...

 

noszę się z zamiarem kupna DS 1100, niestety nie miałem okazji się do niego przymierzyć... Braki salonowe ;)

 

Czy ktoś z Warszawy mógłby mi zademonstrować swoją maszynę i pozwolił przysiąść choćby na moment ? Chciałbym się upewnić w swoim wyborze .

 

Witam kolejnego zapaleńca.

myśle że dałoby sie załatwic przymiarkę ;) podeslij na priva numer tel to sie zgadamy :biggrin:

pozdr

empiq

 

 

Witam.

Czytałem trochę opini n/t pierwszego motocykla i doszedłem do wniosku że 650 będzie w sam raz. Nawet na tym forum koledzy piszą żeby nie przecholować z pojemnościa i cieżarem motocykla.

ps. Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Moto jest sprowadzony ze Stanów. Mam nadzieję że sie nie zawiodę.

 

witaj, zgadzam się z kolegami co Ci radzą kupic 1100. Ja kupilem na pierwsze moto i nie żałuję!!! wręcz przeciwnie. Koledzy kupili mniejsze i po 2 miesiącach mieli niedosyt i żal że nie wybrali 1100 . Ciężar nie ma znaczenia - bo 1100 to tylko chyba około 20 KG więcej od 650 co przy niskim siodle nie jest odczuwalne jakoś szczególnie! jak możesz - kupuj 1100 żałował nie będziesz a i zmianisz sobie motor o jeden raz rzadziej :crossy:

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytałem trochę opini n/t pierwszego motocykla i doszedłem do wniosku że 650 będzie w sam raz. Nawet na tym forum koledzy piszą żeby nie przecholować z pojemnościa i cieżarem motocykla.

ps. Trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Moto jest sprowadzony ze Stanów. Mam nadzieję że sie nie zawiodę.

 

 

Może nie mam dużego doświadczenia w cruiserach ale 3 tygodnie temu kupiłem pierwszego w życiu i to Draga 1100, i popieram kolegów, to jest minimum, kuż po 300 metrach umiesz go prowadzić, a po kilku kilometrach innego nie chcesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...