Skocz do zawartości

Co jest lepsze ? (SUZUKI GS 500)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic GSika do 5-6 tys.

I teraz mam pytanie do panstwa

Czy kupic zabudowanego czy nie?

Osobiscie mi sie podoba goludki :icon_razz: Ale podobno ze jak jest zabudowany to mozna lepsze osiagi osiągnąc

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pewnie Ci chodzi o cos takiego jak SUZUKI GS 500 F tylko one nie sa tanie ...a do normalnego SUZUKI GS 500 to jak chcesz go obudowac ...owiewke chcesz mu wstawic ? ! :icon_razz:

 

a tak na serio jak podoba Ci sie golas to kupuj golasa a jak chcesz jezdzic w jakis dluzsze trasy to raczej polecam Ci motocykl z owiewka, dzieki niej gdy bedzie padal deszcz nie bedziesz mial mokrej dupy, ukryjesz sie przed robakami no i oczywiscie lepszcze osiagi spowodowane ukryciem sie przed wiatrem za ta kwote mozesz poszukac Suzuki GS 500 FIVE STARS ..bardzo fajny motocykl

Edytowane przez Kuba86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm do sklepu jade ale np. dalek gdzies tez jade . Wiec mam styl rozmajity

W trasie spokojnie wystarcza mini owiewka na lampę. Mi to w zupełności wystarczyło. Nie trzeba od razu zabudowywać całego motocykla.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS500 FIVE STARS - właśnie ten model, niedawno nawet ktoś dawał link tu na forum do takiego GS-a ponoć od ludzi którzy przywożą dobre sprzety i same GS-y, ale już nie pamietam kto.

 

ja bym wolał z owiewką , ale efke za to nei kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w temacie chłodzenia silnika? Taka zabudowana wersja z owiewkami Five Stars jest przecież chłodzona powietrzem. Plastiki nie wpłyną negatywnie na chłodzenie?

Wersja F ma dodatkowo chłodnicę oleju.

Tez sie zastanawiam jak jest z chlodzeniem ... Moj kolega ma golego GS-a i po jednej rundce po miescie musi sie zatrzymac bo motor sie gotuje, a tym bardziej wersja obudowana bedzie sie grzala.. No chyba ze ta kolegi jest jakas trefna albo on ją za bardzo meczy

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS w owiewce FIVe stars ma tak samo dobre chlodzenie jak i bez owiewki. W zeszlym roku zrobilem na moim 8tys km i nigdy nie musialem zatrzymywac sie zeby dac ostygnac. Trasy niejednokrotnie liczyly po 250 km w jedna strone.

Co do osiagow owiewka daje duza przwage nad golymi GS-ami glownie jesli chodzi o predkosc max. tego niewielkiego motocykla.

 

 

www.bikepics.com/members/petereq

Edytowane przez Petereq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Boniek mówi. Wystarczy sama owiewka na lampę. Taka przyjemność na allegro kosztuje 95zł. A jeśli chodzi o obudowe FiveStar to mi osobiście się to nie podoba, owiewka powoduje że GS traci swój urok. Chyba że jest to GS500F gdzie jest to w wydaniu seryjnym i wszystko ładnie wygląda i jest dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do gs-a to uwazam że w gs-ie 500f owiewki sa, ale moim zdaniem marnie to jest zrobione przez stylistów.. Sam jeżdzę i jestem zwolnenikiem "zakrytych", ale jeśli miałbym wybierać miezy gs500 f a bez f to wybrał bym odkrytego bo jest ładnijszy..

 

A co do twojego problemu to beż tego który tobie bardziej siepodoba, bo potem bedziesz żałował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMoj kolega ma golego GS-a i po jednej rundce po miescie musi sie zatrzymac bo motor sie gotuje,

 

albo ma motor do d*py albo jeżdzi tylko na jedynce... bo ja mam gs i jeżdże nim bardzo dużo i nigdy nie zdarzyło mi się zagotowanie... a jeżdże prawie na max możliwości tego motorka...

 

mam golasa i przeszkadza mi wiatr - ale dopiero od 130, bo poniżej to tego sie nie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam jak jest z chlodzeniem ... Moj kolega ma golego GS-a i po jednej rundce po miescie musi sie zatrzymac bo motor sie gotuje, a tym bardziej wersja obudowana bedzie sie grzala.. No chyba ze ta kolegi jest jakas trefna albo on ją za bardzo meczy

Nigdy mi się nie zdarzyło zajeździć GSa tak żebym musiał jakieś niespodziewane przerwy robić. Trasy 200-400 km robiło się bezproblemowo, także coś ten sprzęt kolegi nawala.

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...