Skocz do zawartości

10 czerwca warszawa - impreza dla dzieciakow


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam chetnych motocykklistow 10 czerwca na białołekę. dzieciaki niepelnosprawne maja olimpiade sportową, a w trakcie bedzie zrobiony "park maszyn" gdzie dziaciaki beda mogły sobie zrobic zdjecia na maszynach, posiedziec. nie bedzie wozenia dzieciakow gdyz niektore z nich mogłyby zle zareagowac na co głosniejsze maszyny

 

impreze organizuje fundacja "krasnal" zajmujaca sie leczeniem i rehabilitacja dzieci niepelnosprawnych

 

plan, spotkanie: 10 czerwca godz. 12:30 pod Boldorem (modlinska). dojazd na około 13 !! postój godzinny mniej wiecej - zdjecia, piknik itp. po zdjeciach rozjezdzamy sie w swoje strony. chetni zostaja na koncercie Majki Jezowskiej :icon_razz::):)

zróbmy frajde dzieciakom !!

 

pozdrawiam

kontakt w razie czego [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wizycie w DD myśle, że chętnych nie zabraknie! (jak skręce motór to będe z Florkową na 100%)

a jeszcze chciałem napisać, że po DD kolega pepe570 został podsumowany przez moją połówke jako: "oaza dobroci i spokoju" :-) byle więcej takich ludzi !!

pozdrawiam i do zobaczenia !!

 

P.S. może jakieś dokładniejsze info co do imprezy? adres itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz i czekam na wiecej !! :biggrin:

impreza odbedzie sie przy ulicy Pancera na białołęce !!

 

http://www.dlasmyka.pl/?x=3&f=111&kat=63

 

pracowalem tam jakis czas i w innym miejscach tez, ...wiem i Wy wiecie jaka frajde mozemy IM zrobic

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wizycie w DD myśle, że chętnych nie zabraknie! (jak skręce motór to będe z Florkową na 100%)

a jeszcze chciałem napisać, że po DD kolega pepe570 został podsumowany przez moją połówke jako: "oaza dobroci i spokoju" :-) byle więcej takich ludzi !!

pozdrawiam i do zobaczenia !!

 

P.S. może jakieś dokładniejsze info co do imprezy? adres itd...

Dzięki, wzruszyłem się jak stary siennik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przyjechać, może córcię wezmę ze sobą na moto :biggrin:, tylko kask by się przydał, mam rzut beretem. Jeśli się z nią wybiorę, będę czekał przy drodze na Białołęce, jeśli sam, to przyjadę pod umówione miejsce. A może miejsce zbiórki przenieść pod Urząd Dzielnicy, łatwiej by mi było z córką przyjechać i była by obstawa? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko takie małe pytanko, bo mi się zdaje, że ten Boldor to jest na Jagiellońskiej nie na Modlińskiej...

Wiem że Modlińska jest przedłużeniem Jagiellońskiej ale może jest jakiś boldor o którym nie wiem, bo jeżdże od niedawna :-)

Mówimy o tym samym? http://www.boldor.home.pl/tresc/index800.htm

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...