Skocz do zawartości

Suzuki rg


Tuńczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno stałem sie posiadaczem suzuki rg. Motorek super fajnie sie zbiera z dołu jest wygodny i przyjemnie sie na nim jeździ. Ale zabardzo nie podobają mi sie owiewki. Chciałbym je ściągnąć i założyc miniowiewke zamiast przedniej lampy. Ma ktoś jakieś sugestie jak to zrobić i czy nie będzie z tym problemu?

Bo widziałem na allegro już pare rg które właśnie tak były przerobione i bardzo mi sie to podobało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie też bardzoo podobają się właśnie RG bez owiewek z boku.

Tutaj masz link do "uniwersalnej"

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104902278

 

Jak poszukam dobrze to znajde kilka fotek z RG właśnie z takimi owiekami.

Jak chcesz to je zamieszcze na forum.

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna historia pt. ,,Jak upiękrzyć, motocykl który został osiągnięty pracą inżynierów i stylistów wysokiej rangi" hmm jak założysz tą owiewke to w gazecie napiszą że u was na wsi było to ufo.. sorry ale jak dla mnie festyn, jak zwykle skromnym zdaniem mym :icon_razz:, rób co chcesz

Edytowane przez TeRRoRystA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze te owiewki nie mają homologacji i można mieć zabrany dowód :P:(:bigrazz::(

 

Hmm.......... :icon_razz:

Witam.

Zaciekawiło mnie. Dlaczego tak jest... ??

Czemu mówisz, że wiejsko wygląda.... Jak jest ładnie zrobione z kolorem dobrane bardzo ładnie wygląda ... :)

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

terrorysta zawsze sie czepia wlochow, ale zeby japoncow...?

 

owiewka moze ladnie pasowac, tyle ze jak dla mnie to przod jest fajny tyle ze boczki sa do du*y

 

a jesli nie maja homologacji to znaczy ze nie maja specjalnych certyfikatow, ktore umozliwia jazde z nimi po ulicy...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co idzie za brakiem homologacji policja ma prawo zakazać ci przemiaeszczanie sie na moto obiawi się to w postaci zabrania Ci dowodu rejestracyjnego:( Warto poszukać jakiejś ale z homologacja bo innaczej to ryzykowne no ale nie każdy policjant będzię na to zwracał uwagę. Ja mam suzi rg od 3 dni i bardzo mi się podoba w orginale ale mozę za kilka tygodni sam zacznę kombinować ze zmianą przodu bo owiewki typu ufo ale te z wyższej półki też mi się podoba i to bardzo. Pozdro All

 

Ta jest fajna:

http://www.allegro.pl/item104904992_owiewk...r_3_wersje.html

 

 

Ale nie moge powiedzieć ze suzi mi się nie podoba w tej orginalnej postaci jest bardzo ładne i super sie prezentuje. Dlatego jednego kupiłem :icon_razz:

Edytowane przez jupin2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tunczyk moim zdaniem całkiem bardzo fajna owiewka.

Tylko zeby była troche inny kolor. Ale to i tak by nie był problem (później bys pomalował) tylko szkoda nową malować.

A jak myślicie jak by było z podlączeniem kierunków ?? :biggrin:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak macie to podajcie linki z fotami z przerobionymi rg :biggrin:

 

Witam.

Specjalnie dla Ciebie zapodaje fotki ..........

 

http://img95.imageshack.us/my.php?image=dla4dh.jpg

http://img102.imageshack.us/my.php?image=dla13tc.jpg

 

I jak sie podoba ?? :icon_razz:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...