Skocz do zawartości

Linka od dozownika DT


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja bym taki pewien nie był. Może dozownik ma sam w sobie pewien ogranicznik i tak czy siak jak silnik chodzi to on podaje olej. Ale jeśli do tej pory moto jeździło bez tej linki co pisałeś wcześniej i nie kapał olej to "michałek" ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące sie do tematu

w moim suzuki RG 80 chyba by za bardzo podkręcony dozownik na lince bo mi brał dużo oleju kopcił

a jak się manetke gazu podkęciłó na max to dozownik swoim ogranicznikem tak ją zatrzymywał że przepustnica

w gazniku się nie otwierała się cała a dozownk podawał na max a więc zrobiłem tak że ustawiłem że jeśli przepustnica otwiera sie na max to dozownik też max podaje

Dobrze zrobiłem?????? na wolnych podaje olej bo patrzyłem i teraz nawet mniej kopci lepszy wygar a temp. silnika w normie to chyba ma smarowanie?????????

P.S na jakiej zasadzie działa dozownik w skuterach (suzuki AP 50) bo tam żadna linka nie dochodzi do dozownika???????

POZDR

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w dt 125 miałem dozownik tak ustawiony, że przy wolnych obrotach silnika prawie dotykał ogranicznika (luz chyba 3-4 mm) i było ok, mało kopcił i nie zacierał sie

 

ja bym do dt zastosował jednak mieszanke 1:45, oczywiscie jakis dobry olej a nie mixol !! dowiedz sie, na jakim jezdził poprzedni własciciel

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...