Skocz do zawartości

Dylemat i to duży


Gość mattir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się do Was z ogromną prośbą.

Chce kupić moto byłem przekonany do Kawasaki ZX 636 z roku 2003 ale po rozeznaniu okazało się że ciężko dostać graty do niego. Wszyscy każą czekać za niektórymi rzeczami nawet 5-6tygodni.

Ale dowiedziałem się że jest do kupienia CBR 600 rok 2001 w podobnej cenie ale są do niego graty w większości od ręki.

CBR gotowa do sezonu a w ZX do wymiany kilka większych rzeczy napęd, łańcuszek rozrządu, klocki itp.

Co wybrać?? Porsze o pomoc.

Mile widziane wady i zalety obu sprzętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o motocykle uszkodzone?? No bo mówisz ze cieżko z gratami do kawki.

 

Czy chcesz kupić do jazdy i zastanawiasz sie jak bedzie z częsciami po dzwonie??

 

sprecyzuj o co ci chodzi??

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR jest w stanie idealnym ale ZX ma pare gratów do wymiany ale ogólnie też stan ok poza tym tak jak pisałem napęd, klocki, łańcuszek rozrządu, aku i tarcze sprzęgłowe w ZX są do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR jest w stanie idealnym ale ZX ma pare gratów do wymiany ale ogólnie też stan ok poza tym tak jak pisałem napęd, klocki, łańcuszek rozrządu, aku i tarcze sprzęgłowe w ZX są do wymiany.

 

 

jak ta kawak jest z 2003 i ma tyle do roboty do sobie ją daruj.Ile ona ma przebiegu 50 tysiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa ma zrobione 6tysięcy a najlepsze jest to że tłok, pierścienie i cylinder wyglądają jak nowe więc nie wiem co tam było robione. Może poprostu koleś zabrał dobre częsci i wsadził stare??

Bo to mnie ciekawi jak można w 6tyś zmęczyć łańcuch DID XW-ring wzmocniony i tarcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kawa jest dla mnie wygodniejsza i wydaje mi się że nieco szybsza i w ogóle jakaś lepsza nie wiem dlaczego mam takie wrażnie.

Na CBR ciężko mi się w zakrętach dobrze złożyć-nie wiem czym to jest spowodowane.

 

A na dodatek mój kumpel jeździ kawą na zawodach i całkiem nieźle mu idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup kawe tylko nie ta :bigrazz: Jak to jest mozlwie zeby mot z 2003 roku musialo miec juz lancuszek rozrzadu wymieniany szczegolnie przy takim przebiegu :P odpusc sobie bo mozesz pozniej przez dlugi czas nie stanac finansowo na nogi....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolicz jeszcze do kawy czescie ktore bedziesz musial kupic to ci wyjdzie wiecej...nie wiem czymu sie zastanawiasz nad kupnem pewnie wyglad KAWY Cie kusi ?;) ja bym bral CBR rocznik 01 ojj dlugo CI bedzie sluzyla...ale i tak zrobisz jak uwazasz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przewidziane fundusze i kawa nawet jak włoże w naprawy to się zmieszcze z kasą bo udało mi się dobrze ciuchy i kask wyrwać ;)

Jakoś zawsze miałem słabość do kawasaki.

Jeśli ktoś jeździł na 636 to proszę o wrażenia z jazdy oraz opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...