Skocz do zawartości

Za pierwszym razem..


davgor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D , dzisiaj o godzinie ósmej z rana, przyjechałem samochodem pod ośrodek egzaminacyjny.

testy(1 błąd), potem placyk na zimnej jamaszce SR. Dwójka i sprzęgło(dowiedziałem się, że nikt tak nie jeździ(?)).

miasto to już czysta formalność_od 6 lat mam prawko B.

Maszyna już stoi w garażu, piękna czerwona CB 500. Poczekam na dokumenty, zakupię hełm ochronny i do zobaczenia na trasie!

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzięki za dobre słowo;), szczerze powiedziawszy to mam ochote wyjąć moto i bez tablic i bez prawka śmigać. Najgorsze jest to, że nawet jeszcze kasku porządnego nie mam. Co prawda jest taki po (W)iejskim (S)przęcie (K)askaderskim ale jest za duży a pod gąbkami w środku sa długie na centymetr śruby od brakującej szyby, heheh. Już może lepiej rzeczywiście troche poczekam, myśle że na początek kupie Lazera na allegro-jakieś 260PLN. Używaną skórę na ten sezon. Potem jak wiadomo "się zobaczy" :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzięki za dobre słowo;), szczerze powiedziawszy to mam ochote wyjąć moto i bez tablic i bez prawka śmigać. Najgorsze jest to, że nawet jeszcze kasku porządnego nie mam. Co prawda jest taki po (W)iejskim (S)przęcie (K)askaderskim ale jest za duży a pod gąbkami w środku sa długie na centymetr śruby od brakującej szyby, heheh. Już może lepiej rzeczywiście troche poczekam, myśle że na początek kupie Lazera na allegro-jakieś 260PLN. Używaną skórę na ten sezon. Potem jak wiadomo "się zobaczy" :bigrazz:

 

 

 

Moje graty:) Sam jestem w podobnej sytuacji, czeka mnie jeszcze tydzien czekania na dokument... ale ja kask i cala reszte kompletowalem na 2 miesiace przed egzaminem:) Najbardziej boli, jak trzeba sie zawrocic na parkingu gdzie koncza sie garaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ruszam na podbój WORDA w przyszłą środę. mam nadzieję że się uda...

Słyszałem natomiast że można złożyć w WORDZIE po zdanym egzaminie podanie o przyspieszenie wszystkich procedur. Płaci się jakąś ekstra kasę i wtedy podobno obieg dokumentów pomiędzy urzędami nie odbywa się pocztą tylko kurierami, co zdecydowanie przyspiesza moment odebrania dokumentu.

Ktoś to kiedyś testował albo słyszał o czymś takim?

pozdro

 

Zapomniałem o najważniejszym ;)

GRATULACJE

Edytowane przez przems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o przepływ dokumentów z WORDa do wydziału komunikacji itp. itd. to u mnie na odległej prowincji procedura trwa 2-3 tyg. Byłem dzisiaj przerejestrować moto(2 godz. kolejki wliczone), rozwiązać starą umowę z ubezpieczycielem(Warta). Prawko do odbioru w połowie czerwca, może trochę wcześniej. Jeszcze tylko ubezpieczę się w PZU, kupię cały strój kosmonauty... i na benzynę już kasy nie starczy :bigrazz:

trzeba będzie wyemigrować zarobkowo na wakacje, a moto w garażu. O paradoksy życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...