Skocz do zawartości

Ktora Kurtke ?


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104053273

 

czy ta ?

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104084297

 

ta mi sie podoba i jest atrakcyjna cena ...ale nie ma protektorów ...wiec i tak by mnie to wiecej wynioslo

 

 

A moze za ta kwote (okolo 400zł) znajde jakos lepsza kurtkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie pierwszy link to kurtka model TRICKY jest w innych kolorach kilka osób z forumja ma o sobie ja bardzo chwali byl temat podjarze zakladany przezmnie poszukaj o kurtkach HG!!

model tricky to dobrze wykonana kiurtka ma protektory i jak dobrze pamietam sa tez chyba te modele z membrana goretexowa ale to musisz sprawdzic

 

pojedzie na wiertnicza 65a do Tadka i on tam ma wiekszosc modeli HG z obecnej kolecji jka i lat ubiegłych doradzi i potargujesz sie to wyjdzie do ta samo co na allegro albo i taniej pzdr

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D co do tej pierwszej to nie jest dokladnie model Tricky ale o ile sie dobrze orientuje to nie wiele sie od niej rozni ;) ja osobiscie wybralabym ta pierwsza :biggrin: (sama posiadam Tricky i baaaardzo ja sobie chwale jest naprawde wygodna i ma jescze pare innych plusow) zreszta rzeczywiscie wybierz sie do Tadzia na Wiertnicza i przymierz to bedziesz wiedzial :biggrin:

PS powodzenia w zakupie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jesli już to ta pierwsza , bo przynajmniej ma ochraniacze

ale jeśli chodzi o tekstyl to zobacz tez retbike i metro też są niezłe choć polskie i chyba cos koło tych pieniędzy

pozdrawiam

 

 

metro odpada a Retbike hmm a ktora bys mi polecil z tej firmy ? bo ogladalem te na stronie retbike to wizulanie nie widza mi sie ale wiem ze bezpieczenstwo wazniejsze....a co lepsze modeka czy retbike ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metro odpada a Retbike hmm a ktora bys mi polecil z tej firmy ? bo ogladalem te na stronie retbike to wizulanie nie widza mi sie ale wiem ze bezpieczenstwo wazniejsze....a co lepsze modeka czy retbike ?

 

mniej więcej chyba są porównowywalne

chociaż ja skłąniam się w stronę retbika-bo jest polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...