Skocz do zawartości

Yamaha YZ 426 `99r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Potrzebuje informacji na temat Yamachy Yz 426 z roku 99!

Chodzi mi konkretnie o awaryjnosc tego sprzetu, uzytkował ją bede w lesie i na torze amatorsko!

Na co konkretnie zwrócic uwage przy kupnie tego sprzetu?

 

Na oku mam tego sprzeta http://www.allegro.pl/item105206294_yamaha_yz_426_cross.html

Ocencie czy cena i moto jest godne uwagi!

Z góry dzieki za info!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten moto smierdzi, sam chcialem go kupic. Stoi na allegro juz od poczatku kwietnia w jednym ogloszeniu widzialem go jako rocznik 2002 z wymienionymi wszystkimi plynami (a niby sprowadzony nie jezdzony) poza tym gosc mowi, ze on ma tor nie daleko siebie i jezdzil nia po tym torze (nie wiem jak czesto ja dzwonilem w polowie kwietnia po nia przed swietami ) i mowil ze bardzo dobrze mu sie nia jezdzi i moto mu pasuje, nie wiadomo czy cos przy niej robil od tego czasu. Nastepna sprawa miala naklejki jakiegos teamu, wiec nie wiadomo kto na niej jezdzil, jak ja wykorzystywal. Lepiej poszukaj innych na allegro moim zdaniem, jedna jest chyba za 10 k goscia z forum motoxu jezdzil nia jakis czas, ale sprzedaje bo za mocna ponoc jest wszystko zrobione w niej mozesz do niego zagadac jego nick to kotmx. Teraz o moto :D do lasu nadaje sie swietnie tak samo jak na tor. Z awaryjnoscia nie mialem dotychczas problemu, pali latwo. Zmien tylko swiece na irydowa bo ze starymi mozna dostac ku...... . Mocy napewno ci nie zabraknie. Minusem jest napewno jeden obieg oleju przez co musisz go zmieniac co 5h jazdy (3 - 5 bakow paliwa) i co 10h filter. Ja za zakupu narazie jestem baardzo zadowolony, dzisiaj zdjelismy pokrywe glowicy i wszystko jest fabryka ;D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo by mowic twoja opinia okazala sie trafna

DZIEX ZA INFO

TAK troche crosa troche enduro ; czujnik stopu

 

 

Dlugo by mowic twoja opinia okazala sie trafna

DZIEX ZA INFO

TAK troche crosa troche enduro ; czujnik stopu

Szukam iszukam nic ciekawego nie moge znalesc :biggrin:

Moze ktos ma cos ciekawego 426,620,640 mam na to 10-12tys moto do wyzycia sie a wiec bez

prawa rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...