Skocz do zawartości

nowy sprzet!


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

narazie czekam na fotki a gokarcika ci opisze jak zobacze foty bo takto niewiadomo co opisać... :buttrock: może prześlesz na e-maile jakieś osobie z 4um a ona potem to wstawi szybciej (mi kiedyś tak jeden pomógł :crossy: )

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :buttrock:

Mój kumpel nie dawno kupił gokarta. Kupil go za 400zl.

Silnik od WSK 3 biegowy. Rama orginalna od nibyh gokarta niziutki fajniutki :]

Drugi kolega też ma gokarta jego leci 80km/h także ma silnik od WKS :crossy:

Musze wam szczerze powiedzieć, że gokart to superancka sprawa !!! :banghead:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki muma ja postaram sie dodac wiecej, wiem ze trzeba go wyczyscic i pomalowac ale niejest zly, tyle ze tylnie kola musze naprawic bo po jednej jezdzie kolo sie kreci a oska stoi w miejscu, 3x tarczowki,mam jeszcze boczne owiewki tylko niemam tylniej,no i jeszcze jedno siedzenia jest male i nawet ja sie w nie ledwo mieszcze (a mam ok 160cm)muze dorwac wieksze za to jak jezdzi!!! jak z silnikami wsk jada ok 80km/h to z tym jeszcze szybciej, wiec jaka cene proponujecie?

 

ps: jeszcze jedno z tylu na osce ida 2 uchwyty do ktorego idzie kolo i te uchwyty sa zaluzne nieda sie ich mocniej zacisnac i niewiem co mam zrobic, dospawal bym je do oski ale sa aluminiowe a oska metalowa mozna to zespawa?

 

(zasyfiony jest bo cala zime stal a plastiki byly przygotowane do malowania)

Edytowane przez Bartos_SzPaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom gokart bardzo podobny jak to mojego kolegi.

Mój kolega też kupił w takim stanie tzn dostatecznym :buttrock:

Ładnie pomalował, dał bak od rometa :crossy: Itp. Biegi w ręce, gaz w nodze itp.

Ogólnie ładnie mu śmiga.

Też miał takie "zderzaki" huehue :banghead: Śmiesznie one wyglądają.

Na moje oko i moją wiedzę te tylne koła u Ciebie SZPAQ są orginalne, a żeby nie było to jedno takie koło (nowe) 120zł :lalag:

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem dlatego sie skusilem bo w rozliczeniu wyszlo ponad 400zl +silnik od simaka (tyle ze z zaplonem platynkowym, ktory byl w tym gokarcie) a np: jest nowy akumulator ktory kosztuje 50zl, wydech niecale 100zl to juz jest 150m czyli 1/3 ceny...a on gdyby silnik zostal simka to bylby w pelni orginal bo na wyscigach lepek nim jezdzil tyle ze na 50cm

Edytowane przez Bartos_SzPaQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...