Skocz do zawartości

Pytanie do szczęśliwych posiadaczy gpztów...o ile tacy jeszcze są...


wodzbb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie chciałbym zapytać: Posiadam kaśke gpz 750 z 1984r i mam w niej zwykłe gaźniki...czy ten model nie powinien mieć już podciśnieniowych???

Teraz pytanko z naturalnego środowiska gpzetek czyli pytanie do mechaników:

Co może być przyczyną powolnego spadania obrotów?? Zawory były ustawiane,gaźniki synchronizowane (ale nie czyszczone), motocykl posiada stożkowe filtry powietrza - które były moim faworytem jeżeli chodzi o te nieszczęsne obroty ale podczas moich prób z owijaniem ich materiałem aby nie przedostawało się tyle powietrza motocykl przestał wkręcać sie na wysokie obroty natomiast nadal silnik nie chciał schodzić szybko (czyt.normalnie) z obrotów - także filtry wykluczyłem.

Co mam zrobić?? :D

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie chciałbym zapytać: Posiadam kaśke gpz 750 z 1984r i mam w niej zwykłe gaźniki...czy ten model nie powinien mieć już podciśnieniowych???

(...)

Teraz pytanko z naturalnego środowiska gpzetek czyli pytanie do mechaników:

Co może być przyczyną powolnego spadania obrotów??

(...)

 

Pierwszy mój typ, to lewe powietrze z nieszczelnych króćców ssących, albo np wytartych osi przepustnic. W tym roczniku, przy (zakładam) sporym przebiegu - nie byłoby to dziwne.

 

--

pzdr

yahoo & 636RT '02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozbyłem sie gpz 550 ze wzg na gazniki ( przebieg mot 36 tys km )

powód - topiace sie pływaki !!:buttrock:

benzyna w oleju - itd

kwas ogolnie z tymi sprzetami jest

co do podcisnieniowych - to nie beda ci pasować trzba blachy redukcyjne ( zreszta mam takie ) odezwij sie jak cos

602 691 118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę ci co do tych obrotów, jednak wtrące się nieco w kwestii GPZtek ogólnie. Ja do niedawna miałem GPZ 1100 dfi z 83 roku. Co prawda na samym początku mnie troszkę kosztowała, ale później byłem "szczęśliwym posiadaczem". :D Pozdrawiam wszystkich posiadaczy GPZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...