Skocz do zawartości

POMOCY!!!!!!!


Michałek1992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stacyjka z boku na tej pokrywie, tak jak w charcie. jak jedziesz, to kluczyk wyciągasz. :) Z tymże kluczyk pasujący do każdego simla kosztuje 5 złotych w sklepie z motorami, to w charcie już lepiej, bo stacyjka owszem z boku, ale kluczyk normalny, a nie takie jak w simku, nie wiem jak to nazwać... Ja na to mówie patyk. :(. :D A za charta dałem 1200, ale to było dość dawno. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

ja za swego charta dalem kiedys 400 zl :buttrock:

nie mial kluczyka ( tzn mial ale polanany w stacyjce)

znalazlem taki fajny patent by za prawie darmo miec sprawna stacyjke :crossy: (rozbiera sie cala stacyjke i wymienia bębenek wraz z kluczykiem ktory pasuje z zuka nysy syrenki warszawy ... ) to tak jakby ktos mial podobny problem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego kupilem za 650 w dobrym stanie...pojezdzil tydzien i w remont prawie drugie tyle wlozyc musze polowe juz wlozylem

 

moja rada jeszcze : niekupuj tlumikow i blotnikow tylko lepiej na cylinder albo cos zbieraj bo napewno sie remonyt szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze czy Simson ma stacyjkę (ozcywiscie s 51 )

 

W zależności od wersji wyposażenia. Modele oznaczone literą "N" nie miały stacyjki (tak jak mój Simson gdy był jeszcze w oryginale, ale teraz ma stacyjkę, alarm i parę innych przydatnych bajerów :buttrock:)

 

 

 

 

Pozdrawiam

Cycu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swego charta dalem kiedys 400 zl :D

nie mial kluczyka ( tzn mial ale polanany w stacyjce)

znalazlem taki fajny patent by za prawie darmo miec sprawna stacyjke ;) (rozbiera sie cala stacyjke i wymienia bębenek wraz z kluczykiem ktory pasuje z zuka nysy syrenki warszawy ... ) to tak jakby ktos mial podobny problem :biggrin:

 

Hmm. dobre. :biggrin: Musze pokombinować, bo mi już stacyjka sie dość wyrobiła, jeszcze troche, to śrubokręt wystarczy, żeby go odpalić. :biggrin: I pasuje bez problemu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...