Skocz do zawartości

Jak sie inni chwala to i ja :P


Pimpek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nono Gratuluje motorka

Mój kumpel też ostatnio kupił komarka(3 biegowy polski silnik)za 65zł bez papierów tyle że kolo powiedział że ma zepsuty tylko klin a okazałosie że musi wymieniać wał

no nic gratuluje udanego zakupu i życze gumowych drzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie moze w nastepnym tygodniu też zawita Komarek, narazie nie zdradzam szczegółów zeby nie zapeszyć :buttrock:

heheh komarek :biggrin: mój pierwszy pojazd co miał dwa koła i silnik baaardzo cierpliwy sprzecik wystarczy troszke go dopiescic i bedzie wam służył. Jedynym mankamentem według mnie jest elektryka. Dekiel ją osłaniający nie jest szczelny:/ i przy jeździe w czasie deszczu lub wilgoci pod deklem zaczyna parowac i skrapla się co powoduje problemy, 2 sprawa to nieszczesny klin:/ Ale kwestia miec w miare dobry wał i czesta wymiana go wam nie grozi:)) Powodzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a ja niedługo bede sie wyzbywał mojego bzyka... to juz nie ten etap w życiu aby śmigać takimi maszynami. może kiedyś powróce do nich ale to nie bedzie szybko...

 

jesli byzk jest sprawny i w oryginale, nie wyzbywaj sie go! .. odstaw go w godne mu miejsce, moze juz i nie ten etap;) ale to nie znaczy ze trzeba sprzedac, odstaw a kiedys napewno nie pozalujesz :biggrin: :wink:

 

Moj komarzyk stoi (lezy) juz wypiaskowany i zapodkladowany, czeka na malowanie ;) ... ale jeszcze duzo pracy zanim powroci na Polskie drogi :clap: <3

 

 

! NIE SPRZEDAWAJCIE SWOICH KOMARÓW ! ;)

 

Pimpek jak sie masz Ty i Twoj Komarek ?! :> co z nim, jak praca nad nim? cos nic nie piszesz :cool:

 

pozdrawiam! piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ze komareczek juz ma sie dobrze :biggrin: polakierowany lecz bedzie poprawiany bak bo ehhh jak on sobie stał w piwnicy to spadl na niego wiszacy na scianie klucz francuzki :icon_twisted: i niestety trzeba poprawic lakier (jak to zobaczylem to myslalem ze sie poplacze) zaniedlugo zapodam fotki tylko niech kumpel przyjedzie z wycieczki :clap: Wymienilem w silniczku simeringi tłoczek pierscionki :cool: muszę jeszcze wymienic cewkę i przerywacz i bedzie jak nowy :wink: . W sierpniu planuje rejestracje mojego komareczka ;) Komarek jest koloru czarnego a osłonki od gaźnika ma zielone ;) oraz obowiazkowo ma na baku na gwincie korka kawalek filcu w kształcie kwadratu tak jak za komuny zeby paliwo nie lało sie po lakierze :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrr rzeczywiscie przykra sprawa z tym bakiem

 

 

W czwartek poprawka lakieru :buttrock: jeszcze w tym tygodniu zaprezentuje focie komarka :banghead: bo juz rozmawialem z kolegą :banghead: Muszę jeszcze przerywacz wymienic bo sie spalil :) Ale komarek otrzymał nową duszę i drugie zycie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle ! dajesz focie dajesz! .. ja narazie stalem nic nie robilem przy komarzyku przez te dwa dni .. ale ale jutro nie ide do szkoły :banghead: :buttrock: .. wiec od rana bede w garazu dlubał przy maszynie xD ... czasem jak sie zaszyje to od 09 do 17 :) ... ale wtedy jestem umeczony i zadowolony x] ... pozdrawiam piotrek :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...