Skocz do zawartości

Brutalne wypadki


BELIAR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys ogladalem takie filmiki, ale po pewnym zdarzeniu ktorego bylem swiadkeim przestalem.Tak jak mowi Sierzant - na zywo odbiera sie to zupelnie inaczej.

A ta przygode mialem w marcu, w Lodzi o 24 na ul. Wlokniarzy.jadac autem w tylnim lusterku zauwazylem obijajace sie w powietrzu o latarnie auto.kiedy wybieglem jeden gosc lezal 15m od samochodu- sprawdzilem tetno- trup.podbieglem do kobiety na trawniku- gdy zaczalem sprawdzac tetno zaczela jeczec. Potem bylo najgorsze: gdy poszedlem za auto (totalna masakra- silnik wyrwany 20m od auta) ujrzalem male dziecko(5 lat) stojace o wlasnych nogachi placzace: "mama...mama..". Obok lezala mama: z noga wyrwana z biodra i lezaca tuz przy glowie. Szok przyszedl dopiero jak zajechalem do domu. Jak sie pozniej okazalo matka dziecka prowadzila to BMW.Przy 120 km/h stracila panowanie nad kiera i wywalilo ja w slupy latarni.Dziecko pewnie wypadlo przez szybe- stalo o wlasnych nogach.

EFEKT===> Odnowilem sobie kurs podstawowy udzielania pomocy w PCK.150 zeta, dwa dni, ale mysle ze kazdy powinien- mozna ocalic komus zycie, a bezsilnosc w takich wypadkach jest najgorsza.

 

Filmiki juz mnie nie kreca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...ja jestem przeciwny rozprowadzania takich materialow na forum. Raz ze nie plynie z tego rzadna szkola, dwa ze jest to obrzydliwe, trzy, ze nie widze celu dla ktorego takimi materialami mielibysmy sie na wzajem czestowac. Jak ktos lubi takie klimaty (sic!) to sam sobie znajdzie na orgishach i innym gownie.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh...ja jestem przeciwny rozprowadzania takich materialow na forum. Raz ze nie plynie z tego rzadna szkola, dwa ze jest to obrzydliwe, trzy, ze nie widze celu dla ktorego takimi materialami mielibysmy sie na wzajem czestowac. Jak ktos lubi takie klimaty (sic!) to sam sobie znajdzie na orgishach i innym gownie.

 

Popieram, wszędzie gdzie nie spojrzysz to sprzedają takie filmy, zdjęcia. Czy naprawdę mozna czuć potrzebę ogladania czudzego nieszczęscia? Do autora tematu, czy zastanawiałeś się nad tym, jak to wpływa na niepełnoletnich, którzy są na forum? Założe się, że za jakiś czas kolejna osoba ponownie wklei kolejne pasjonujące filmy lub zdjęcia, tylko po co? To wskazuję, że mamy "konkurs" na forum na najbardziej przerażające materiały, więcej, mocniej, krwawiej- tylko nie piszcie, pózniej skąd tyle przemocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, wszędzie gdzie nie spojrzysz to sprzedają takie filmy, zdjęcia. Czy naprawdę mozna czuć potrzebę ogladania czudzego nieszczęscia? Do autora tematu, czy zastanawiałeś się nad tym, jak to wpływa na niepełnoletnich, którzy są na forum? Założe się, że za jakiś czas kolejna osoba ponownie wklei kolejne pasjonujące filmy lub zdjęcia, tylko po co? To wskazuję, że mamy "konkurs" na forum na najbardziej przerażające materiały, więcej, mocniej, krwawiej- tylko nie piszcie, pózniej skąd tyle przemocy!

:) taaaaaaa...na mnei to działa w ten sposób ze najpierw chodze cały dzien i chce mi sie rzygac

a potem boje sie wsiąć na maszyne , do samochodu

i nie uwazam zeby te filmy sprawiały ze ktoś bedzie bardziej ostrożny

bo tyle sie gada o tym od zawsze i widac jak jest

jak ktos ma uwazać to bedzie a jak nie do predzej czy póżźniej skończy w ten sposób

fakt nie chce nie musez zaglądać do podanych linków ale same komentarze wywołują negatywne emocje

i wejdzie sobie taki 13/14 latek albo chociaz ktos o wrazliwej psychice i nie wiadomo jakie beda tego skutki dlatego jetsem przeciwna zamieszczaniu czegoś takie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak sie pozniej okazalo matka dziecka prowadzila to BMW.Przy 120 km/h stracila panowanie nad kiera i wywalilo ja w slupy latarni...

 

baba za kierownica, 120 w miescie i to z dzieckiem z tylu :) :) :D

 

Ehh...ja jestem przeciwny rozprowadzania takich materialow na forum. Raz ze nie plynie z tego rzadna szkola, dwa ze jest to obrzydliwe, trzy, ze nie widze celu dla ktorego takimi materialami mielibysmy sie na wzajem czestowac. Jak ktos lubi takie klimaty (sic!) to sam sobie znajdzie na orgishach i innym gownie.

 

po 1 nikt nie kaze Ci przeciez zagladac na forum ktore nazywa sie Szkoła jazdy, stunt, wypadki

wiec wiesz gdzie wchodzisz i z jakimi tresciami mozesz sie spotkac.

 

po 2 - brzydzi cie to a jednak doskonale wiesz,ze istnieja takie strony jak ogrish , wiec pewnie tam zagladales

 

po 3 - ostatnio wlasnie byl taki wypadek na rajdzie (tydzien lub 2 temu),ze jacys kretyni staneli na winklu na rajdzie po zewnetrznej stronie i samochod wypadajac ich skosil -wiec dobrze,ze sa takie relacje i filmy - ostrzegajace przed lekkomyslnoscia

 

po 4 - ktos napisal,ze nastolatkowie moga wejsc na forum i to zobaczyc , itp

po pierwsze 14-15 latkowie powinni byc kontrolowani przez rodzicow jak spedzaja swoj wolny czas, a taki glupi filmik jest niczym w porownaniu do brutalnych gier w jakie obecnie gra "mlodziez"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe wrażenie robi na mnie kolo potrącony przez samochod formuły,aż mu portki spadły ehh ciekawe czy przeżył takie coś?Wypadek jak auto sie wbija w motocyklistow tez daje do myslenia.

 

http://www.maxior.pl/?p=index&id=22674&17

 

tutaj jest filmik z kilkoma wypadkami na moto w sumie nie jakies brutalne ale ogolnie cały filmik niezły nawet

Edytowane przez Doozer

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...