Skocz do zawartości

R1 02-03 - opinie..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Sprzedalem mojego pieknego Gixerka 750 i mam do kupienia R1 2002 rok no i sie zastanawiam caly czas - moto ma sluzyc do normalnego smigania w tygodniu i na niedzielne popoludnia do katowania na lotnisku w Borsku. Zastanawiam sie czy yamaha wytrzyma cale te zabawy - skrzynia biegow i sprzeglo niby nie daja rady przy ostrym smiganiu. Nie chcialbym raczej naprawiac skrzyni biegow. Moze ktos mial takowa R1 i napisze cos o wtyrzymalosci tego sprzetu? Jak sie na gumie lata itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

R1 nadaje się do wszystkiego łącznie z wygłupami na mieście, ale do ostrego katowania lepsze są inne sprzęty. Podczas normalnego użytkowania + normalne gumy i przody - nic się nie dzieje, ale ostrego stuntu może nie znieść. Zapytaj Kodę z Chełma - on wie najlepiej.

 

Jeździsz ostro przecież - to może Fajera poszukaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

R1 nadaje się do wszystkiego łącznie z wygłupami na mieście, ale do ostrego katowania lepsze są inne sprzęty. Podczas normalnego użytkowania + normalne gumy i przody - nic się nie dzieje, ale ostrego stuntu może nie znieść. Zapytaj Kodę z Chełma - on wie najlepiej.

 

Jeździsz ostro przecież - to może Fajera poszukaj...

 

hehe dobrze ci gadac :icon_twisted: na codzien R1 a do stuntu FranekBlady....czego wiecej potrzeba...? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antek kolo o którym pisałes z Chełma to Koma(ale pewnie walnąłęś literówke wiec to tylko dla sprostowania...).

 

Ja tam jedynke lubie- fajny motor, mocny, super sie prowadzi, ma dobre heble, ładny itd. ale bym jej nie kupił.

Pomijam już fakt że odbiłem w kierunku bardziej ambitnego stuntu ale do takiej jazdy jak piszesz to jedynka niekoniecznie dobry wybór.

 

Po pierwsze jest bardzo niewygodna- jazda na mieście na co dzień... no niby można sie przyzwyczaić ale po co sie męczyć skoto blady(954) czy suzuki( K1,K2, K3, K4) będą wygodniejsze.

Po drugie jak zaczniesz faktycznie co weekend jeździć do borska to albo odbije Ci palma i będziesz chciał wiecej, mocniej, dalej itd(to normlane wiec nie mów że tak napewno nie bedzie... :icon_twisted: ) albo poprostu zakatujesz skrzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...