Skocz do zawartości

TRÓJMIASTO - Ślub MŁODEGOVFR - 20 maj - sobota !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Zbieram ludzi na paradę małą po ślubie. Także jak są chętni to proszę wpadać na maszynach :) . Sam niestety nie moge z tego powodu że jestem świadkiem no i też nie bedę miał gdzie motocykl zostawić w Tczewie :icon_razz: bo właśnie tam będzie sie to działo . Także jak któs chetny uczesniczyć w małej paradzie z tej okazji to zapraszam do Tczewa , ślub jest na 16. Wiecej szczegółow podam pózniej bo sam nie wiem gdzie dokładnie w Tczewie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, Maciek, nie wymiękaj :icon_razz: :banghead: Ubierz jakieś eleganckie skóry, a bandytę zostawisz pod kościołem, razem z innymi maszynami :buttrock:

Ja pojawię się obowiązkowo, o ile tylko Zuzia nie wywinie mi jakiegoś nieprzewidzianego numeru, ale po tym jak ją poskładałem powinno być wszystko ok :banghead: Także do zobaczenia w sobotę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba będzie ustalić jakieś miejsce i godzinę i razem pojedziemy, też uważam, że tak będzie najlepiej :icon_razz:

Muszę jeszcze zorganizować jakoś transport moto z Kościerzyny, ale może w sobotę rano po prostu tam pojadę i wrócę na kołach, w końcu do 16 czasu dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bede mógł wpaść Banditem jednak bo muszę być tam wcześniej jako że jestem świadkiem, no i będe z dziewczyną która by miała mały problem z umiejscowieniem sie na moim motocyklu na drodze Gdańsk --> Tczew w sukni balowej :) No i póżniej pewnie będe musiał wypić coś za zdrowie pary młodej w Tczewie :( co mnie troche dyskwalifikuje w drodze powrotnej do domu ;) Ale zapraszam chętnych na sprzętach pod Kosciół podany przez Marcina a myśle że pogoda też dopisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się może wypowiem jako panna młoda:D Kościół mieści się na Starym Mieście, na ulicy kard. Wyszyńskiego. Na stronie Tczewa www.tczew.pl można sprawdzić dokładną mapkę i dojazd. Ale tak jak napisano: po wjeżdzie do Tczewa od strony Gdanska na 2gich światłach w lewo(koło stacji benzynowej), dalej ulicą Gdańską cały czas prosto, aż do wiaduktu. Należy jechać drogą z peirwszeństwem, czyli skręcić w prawo( :( ). Przejechać 2gi wiadukt( po lewej stronie widać Wisłę i mosty kolejowe). dalej w lewo, powinno widać wieżę Kościoła po lewej stronie. Dojazd jest prosty bo cały czas jedzie się główną drogą... Dodam, żem chcieliśmy do ślubu też jechać motorem, ale w sukni z szeroką spódnicą byłoby to trudne ;) musiałabym jechać bez niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nikt nie garnie sie do odpisania.. wiec moze tak..

proponuje stacje de lux na miejsce spotkania (bar na grunwaldzkiej)..

pozostaje ustalic godzine... musimy wziac pod uwage ze grupa jedzie sie wolniej niz w 2-3 motocykle...

to o ktorej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...