Skocz do zawartości

Bieszczady 2006


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi panowie ale chyba za bardzo napalacie się na Lesko.Rozmawiałem niedawno z jednym z organizatorów i prawdopodobnie zlot w Lesku w tym roku się nie odbędzie. Problemy organizacyjne. Natomiast picnik Country jest aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, żeby właśnie się nie okazało, że ten zlot w Lesku to będzie jakaś kiszka, albo w ogóle się nie odbędzie :) Nie chciałbym przejechać 400 km na darmo... Nie wiem, czy zauważyliście, ale zmienił się organizator. Kiedyś organizowali to Steel Roses MC PL, a teraz Head Hunters MC. Jak coś będziecie wiedzieć, to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

zlotu w lesku na pewno nie bedzie!! natomiast piknik country odbedzie sie planowo.

korzystajac z pieknej pogody proponuje wypad na weekend w bieszczady. i poszukuje chetnych towarzyszy

. ja napewno zalicze lesko, polanczyk ,soline...

pozdrawiam wszystkich motonitow

i do zobaczenia w piatek

!

 

piszcie na maila [email protected] (to adres mojej dziewczyny...:biggrin:)

Edytowane przez motowariat20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj chrzestny mi o tym mowil, i nawet bylismy sklonni sie tam wybrac, ale jak ma byc tylko piknik to ode mnie 103km robic to w sumie nie warto- zwlaszca teraz gdzie moje gezniki pala srednio 8l na 100 (solo) a my jezdzimy z wozkiem gdzie lekko bierze 11l.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację dostałem od organizatora zlotu w Lesku:

 

,,witam!

niestety Parady jako-takiej nie bedzie z przyczyn od nas niezależnych, beda odbywały się zawody w centrum miasta wiec przez Lesko przejedzie kawalkada motocykli, po zawodach dla chetnych bedzie wyjazd do Soliny oczywiście nie jako parada a co za tym idzie nie bedzie on pilotowany przez Policje ect. Przy dużej ilości chetnych bedzie potrzeba podziału na kilka mniejszych grup. Dla pozostałych przez ten czas odbywać sie beda zawody na miejscu zlotu"

 

 

Tak więc Panie i Panowie wszystko przemawia za tym, że zlot jednak się, odbędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dzwonilismy do organizatora i powiedziano nam, że zlot jest normalnie, więc z kąd macie takie informacje, że zlotu nie ma :icon_mrgreen: :D

 

Dzwoniłem przed chwilą jeszcze raz do organizatora i powiedziano mi, że zlot odbędzie się normalnie, tak jak było planowane, i że właśnie wszystko rozkładają. Nie piszcie więc takich głupot bez pokrycia, że niby zlotu ma nie być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...