Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dzieciaki, kolejni grandysi za nami, pogoda dopisala, ludzi malo, atrakcji wiele, byly tance, gole baby! Sligier latal! :icon_exclaim: Grzes byl na pudle :P , a ja zrealizowalem plan na ten sezon - 1.50.129 :)

 

wszystkim dzieki i do zobaczenia

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Halo Warszawa chyba zapomniała ale Listek31 trzyma rękę na pulsie t.z.

Nasz Moderator Sligier kończy dziś 100 lat i może się zaliczać do partii emerytów i rencistów. Gratuluję tak podeszłego wieku.

Wszystkiego najlepszego i GIXERA nowego.

Pozdrawiam.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier...sąsiedzie, ziomalu z Targówka. STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!

Samych sukcesów i miejsc na pudle w Gixer Cup'ie. Daj czadu stary!.

Jeszcze raz najlepszego.

BTW. Lobo te Twoje awatary wykończą mnie psychicznie :( :flesje: :smile: (słaby troszkę i już stary jestem :) )

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ PYTANIE DO ZIOMKóW Z KTóRYMI JEżDżę DO POZNANIA.

 

Wiecie jaka durna sytuacja jest u naszych "mechaników" :banghead:

 

Okazuje się, że poginęły niektórych gadżety, np: moja i Janka podstawka, moje pasy, moje opony i takie tam...

Proponuję pozabierać swoje akcesoria z tamtego garażu żeby nie spotkała was taka sama sytuacja jak mnie czy Janka. Można się tylko ku*wa wku**ić w pizdu... (mam nadzieję, że szanowny Pan moderator za te słowa nie mnie wywali z forum) :lalag: Nie twierdzę, że jest to wina Pawła, ale trochę głupia sytuacja wyszła....

 

A tak swoją drogą weźcie zerknijcie czy nie zapodziała się gdzieś może u was moja podstaweczka, taka ładna czerwona, miała naklejone 3 srebrne taśmy. Cała rodzina za nią tęskni i prosi o pomoc.... Za znalezienie przewidziana nagroda....... (i tu uprzedzić wasze odpowiedzi; nagroda w żaden sposób nie jest związana z moją drugą połową....hehehehe :biggrin: )

 

Pozdro

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba rozumiem że jak znajdzie zgubę jakaś ładna dziewczyna wtedy będziesz gotów oddać siebie :)....

 

A tak serio, mój znajomy też oddawał motocykl do Pawła, no i niestety jak już odbierał motocykl okazało się że nie ma jednego przekaźnika..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe, taaak jak bedzie ladna lub nawet odrobine ladna....... <sex>

 

a co do mojego tematu to juz kurde pozostawie to wszystko bez komentarza bo sie tylko na maksa wku..iam

 

nie wiem czyja tam jest to wina i nie chce nikogo z "magicznego garazu" osadzac bo nie zlapalem za reke, ale nie lubie jak ktos mnie robi w ciula... no i tyle,

 

 

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...