Skocz do zawartości

opinie na temat CBR 900 RR Fireblade


Gość Nosferatu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SC28 jeszcze bez kocich oczek to byl dzikus. Potem spokojniejsze Fajerki. Twardziele, bez wad :crossy:

 

Choc ta bezawaryjnosc w SC 50, 57 juz tak dobrze nie wyglada jak w SC28 i 33. A SC 59 zre olej :lapad:

Edytowane przez PiotrekRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SC28 jeszcze bez kocich oczek to byl dzikus. Potem spokojniejsze Fajerki. Twardziele, bez wad :crossy:

 

Choc ta bezawaryjnosc w SC 50, 57 juz tak dobrze nie wyglada jak w SC28 i 33. A SC 59 zre olej :lapad:

 

A co takiego szwankuje w SC50 oprócz jedynie i to nie we wszystkich egzemplarzach regulatora napięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby zawor w wydechu, linki do jego sterowania. Regulator i alternator. Nie oczywiscie w kazdym i regularnie, zeby nie bylo ze SC50 to grat :wink: Ale moim zdaniem pod wzgledem bezawaryjnosci nic nie pobije SC 28 i 33 :wink:

 

W sumie to o takich usterkach nigdy nie słyszałem. Ale MOŻE coś w tym jest, nie kwestionuję :wink: Piotruś może i nie pobije SC28 i 33, ale każda Honda to Honda, wiesz co mam na myśli... :wink: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

no zgoda:)z tym ze uprzedzam że teraz to z 1 cięzko Ci bedzie bo sprzęgło slizga:)to powiedz mi jaki masz sposób na to bo ja nie znam nikogo osobiście kto postawi go z gazu starego fajera.Ps.moze wiesz jakie tarcze sa ok i zaraz mi nie padna?ja myslałem o versah albo ebc kevlar,sprężyny chyba zapodam hondowskie bo lucasa goście odradzaja.

Edytowane przez cerber666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam osobiście tego nie umiem ( choć raz wyszło ) ale znam kogoś kto umie. Najlepiej zrobić to stojąc na tylnych podnóżkach. Lecz radzę walić ze sprzęgła, nie ma sensu się męczyć z gazu bo ani to efektowne ani efektywne.

W fajerze sprzęgła padają jak muchy przy ostrzejszym traktowaniu. Ja załozyłem ebc kevlar, polatałem z miesiąc (w tym czasie spałem może z 5 opon, trochę strzałów ) i sprzedałem - sprzęgło chodziło idealnie lecz ciężej niż w serii ( twardsze sprężyny ).

Podobno Versah są najlepsze ale EBC kevlar dużo tańsze ( na motoakcesoria.com )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

na początku jeździłem dużo cbr600 ale jak dla mnie za małe. mam prawie 190 cm wzrostu więc przeskoczyłem na cbr 900 RR. jak dla mnie maszyna jest cudowna choć potrafi wciągnąć troche wachy przy agresywnej jeździe, nie mówię o szybkiej bo gdzie tu wykorzystać osiągi takiego moto - tu w polsce xd :banghead:

 

jeździł z Was ktoś tą maszyną?? jak wrażenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku jeździłem dużo cbr600 ale jak dla mnie za małe. mam prawie 190 cm wzrostu więc przeskoczyłem na cbr 900 RR. jak dla mnie maszyna jest cudowna choć potrafi wciągnąć troche wachy przy agresywnej jeździe, nie mówię o szybkiej bo gdzie tu wykorzystać osiągi takiego moto - tu w polsce xd :banghead:

 

jeździł z Was ktoś tą maszyną?? jak wrażenia ??

 

........ Co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...