Skocz do zawartości

Kulikowisko warszawskie na Bemowie.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pomimo tego, że nie przybyłam w mym ,,zimowym stroju" :flesje:, to niestety nie jeździłam :wink: Pierwsze primo-to łapa prawie, że w gipsie :biggrin:,a drugie-to moto w warsztacie. Ale mam nadzieję, że na POMORSKIM KULIKOWISKU będę mogła się popisać i formą i motkiem :bigrazz:

 

Było rewelacyjnie! Super, że było tak duuuużo ludzi! Jeszcze na żadnym nie dopisało tylu 4umowiczów!

 

Napstrykałam fotek, ale jak na razie niestety nie mogę ich wrzucić, bo mój domowy komp wyłożył się na łopatki :wink: Korzystam obecnie z mojego firmowego. Także proszę o cierpliwość, a na pewno zarzucę niebawem zdjątka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś komu się udało może wytłumaczyć mi - blondynce, jak obejrzeć te zdjęcia :biggrin:

może być na PW :bigrazz:

 

moje zdjęcia postaram się wrzucić najpóźniej jutro - bo takie są niestety uroki robienia zdjęć lustrzanką... :wink:

pozdrawiam Wszystkich!

iwona

 

Mi się udało (ze zdjęciami mrf'a w niższej rozdzielczości) i było to tak - kliknąłem w link, zapisałem zipa na pulpicie, rozzipowałem go i oglądałem obrazki a nawet siebie na nich :wink: Tobie też, mimo blondu :cool:, też się uda :flesje:.

A na tradycyjne lustrzanki nie narzekaj. Są lepsze od cyfrowych, wiem coś o tym :). A że nie od razu obrazki widać ... Cóż, nie można mieć wszystkiego :).

powodzenia w ściąganiu i pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha! Ale mi Martius fotkę strzelił :biggrin: :biggrin: ! (patrz. nr.3). Mam minę kwaśną, jakbym właśnie kiszonego ogórka zjadła... a tak też było :buttrock:

Na zdjęcie załapał się także mój kolega, którego przyprowadziłam na Kulikowisko, żeby zobaczył co się tu wyrabia i sam poćwiczył. I proszę! Tak pewnie jedzie (patrz nr.4) a mówił , że nigdy wcześniej nie puszczał kierownicy podczas jazdy! A jednak się da! :buttrock:

Dzięki za zdjęcia. Ahoj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...