Skocz do zawartości

Kulikowisko warszawskie na Bemowie.


Rekomendowane odpowiedzi

też postaram się pojawić (jak wstanę... ) - jako kibic i fotoreporter :)

No proszę kiedy jak kiedy ale w taki dzień nie wstać NORMALNIE SKANDAL. Można nie wiem do pracy zaspać do szkoły ale nie tu :( .

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchajcie.... bo ja, znaczy my dopiero zaczynamy zabawe z motorkami.... A że odpowiedzialni z nas ludzie to jezdzimy na 50ccm:), ale nie skuterach.... straszne by bylo bydlo jak bysmy przyjechali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchajcie.... bo ja, znaczy my dopiero zaczynamy zabawe z motorkami.... A że odpowiedzialni z nas ludzie to jezdzimy na 50ccm:), ale nie skuterach.... straszne by bylo bydlo jak bysmy przyjechali?

 

hmm nie ma sie czym chwalić ale ja tez nie posiadam uprawnien kat A (jestem po kursie czekam na egzamin państwowy) a motorem przyjade po szkoda by marnować tyle wiedzy merytorycznej i praktycznej, która mi sie napewno przyda poźniej! Mam nadzieje że mnie nie złapią a dojechac dojadę ostrożnie i bezpiecznie! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchajcie.... bo ja, znaczy my dopiero zaczynamy zabawe z motorkami.... A że odpowiedzialni z nas ludzie to jezdzimy na 50ccm:), ale nie skuterach.... straszne by bylo bydlo jak bysmy przyjechali?

Nie rozumiem pytania.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam prośbę-pytanie: jak najwygodniej śmignąć z Piaseczna (Puławska) na Bemowo gdzie owo Kulikowisko będzie?

Napiszcie jakimi ulicami jechać to ja już sobie jakoś przeglądne co i jak w planie Wawy i tak pojadę. Chodzi mi o najprostszy dojazd, może są jakieś gdzieś roboty tudzież mam jechać jakaś estakadą, sami chyba wiecie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie wiem dokładnie o której skończą przegląd, a poza tym juz zerknąłem sobie że najlepiej chyba bedzie jechać Puławską do Rzymowskiego, później Marynarską, Hynka, Łopuszańską do Ryżowej i przedłużenie Ryżowej to Powstańcó Śląskich, a więc jestem już na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie wiem dokładnie o której skończą przegląd, a poza tym juz zerknąłem sobie że najlepiej chyba bedzie jechać Puławską do Rzymowskiego, później Marynarską, Hynka, Łopuszańską do Ryżowej i przedłużenie Ryżowej to Powstańcó Śląskich, a więc jestem już na miejscu.

 

 

Szczerze odradzam taka trasę. Chociaż to sobota rano i korków nie powinno być ale skrzyżowanie przy Galerii Mokotów to syf nie mówiąc o Łopuszańskiej i dalszej drodze. Na dodatek co chwilę światła.

Ja proponuję Al. NIepodległości do trasy Łazienkowskiej -> Dw. Zachodni -> Trasa Toruńska (fajne winkielki) -> wjazd w lewo na Powązkowską i prościutko do Powstańców Śląskich i jesteś z drugiej strony skrzyżowania przy Carrefour. Trochę dłuższa trasa ale moim zdaniem przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...