Skocz do zawartości

Wybebeszenie Dyfuzora??


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Litrus z tego co widze w twoim profilu bikepics to Ty masz wydech giannelli. on jest przeciez pusty w srodku. ewentualnie jak chcesz to wate wyjmij z koncowki

chodzi mi o dyfuzor ... czytanie ze zrozumieniem ... koncowke sportowa mam ale dyfuzor chce rozblokowac

A wiec wywalic wszystko czy jakies przegrody zostawic czy co ? bo nie chce czegos spier**lic bo ciezko potem taki dyfuzor kupic ... Pozdrawiam

 

aha i ta koncowka nie jest pusta ... jak jest sportowa to nie znaczy ze pusta ... bo cichutko chodzi ... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem sportowa koncowke i tez chodzial ciuchutka a byla pusta :) Jesli chodzi o dyfuzor to nie masz sie czego bac (tez sie na poczatku balem ze cos zwale ale to latwe jest ) wystarczy ladnie to rozciac , wyciac wszystko ze srodka zeby byl pusciutenki bez niczego nastepnie przepalic jakas palarka zeby nagar wyeliminowac a nastepnie ladnie pospawac i oczywiscie zabezpieczyc zeby nie rdzeiwalo :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja tez to mam ;) jak to wywalisz i nic nie bedziesz kombinowal z gaznikiem to motor bedzie mial dziure obrotwa na ok 6000 obr/min potem dostaje zajebistego kopa od ok 7000 obr/min fajne uczucie jak ma takiego kopa ale malo praktyczne bo jak masz jakas wieksza gorke to musisz sie prawie zatrzymac bo nie podjedzie, u mnie bylo tak ze jak sszedl z 7000 obr/min to musialem do 4 biegu redukowac zeby zaczol przyspieszac ;/ dobre tez jest do szalenia ale trzeba mocno wkrecac silnik zeby mial sile jak nie wkrecisz to dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...