Skocz do zawartości

ZDAŁEM EGZAMIN NA PRAWKO !


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje!

 

Pamiętam jak dziś swoją euforię w tamtej sytuacji!

Miałem też strasznie chamowatego instruktora, ale nie mam dzisiaj co narzekać, bo puścił mnie bardzo szybko. Najlepsze było jak opieprzył mnie: "Panie, tu można 40 jechać, a nie 20!". Problem w tym, że licznik miałem w milach :D Jeszcze nigdy niczego tak szybko nie policzyłem jak wtedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle nieźle :D ja tak do 40 gdzieś jechałem, bo co chwile jakiś zakręt a i dużo po bruku było :D ta ktoś im się powinien za kulture do dupy dobrać. Plac wyglądał tak egzaminator wskazał na moto

oschle wytlumaczyl jak objechac ósemke, to patrze biore kask zakładam, i sie pytam czy mam sprawdzic swiatla itp, a on ' jak pan chce' no to sprawdzilem wszystko wlacznie ze stopem, lancuch. sprowadzam ze stopki bocznej ( tak go ustawil koles ktory rozgrzewal) przejechalem 5 osemek troche za male obroty mial ustawione, no i wyjezdzamy na miasto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słysze o sprawdzaniu łancucha :wink: Instruktor tylko powiedział, że trzeba kawałek poprowadzic motor, zostawic na nóżce...pózniej właczyc swiatła, sprawdzic lusterka i to chyba tyle :/

A jak trzeba sprawdzic łancuch? Jak to powinno wygladac na egzaminie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja trzymam kciuki zeby ci poszło :wink: w momencie kiedy wsiadłem już na motocykl, cały stres odszedł, czułem się jak ryba w wodzie prawie nie myslalem o tym ze za mna jedzie, pelna koncentracja na jeździe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, ja to od razu jak wsiadlam na moto na pierwszej jezdzie [kurs] to poczułam, ze to to :) Dawno nie smigałam czyms z biegami a tu od razu wyczułam motorek...Dla porównania mam sytuacje z kursem na kat.B. Nigdy nie moglam dobrze ruszyc autem, a motorkiem wychodzi mi to bez problemów. Teraz oczywiscie i z autem nie ma wiekszych problemow, ale od razu czuc ze lepiej sie czuje 'w siodle' ;P Zobaczymy co to bedzie z tym prawkiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...