Skocz do zawartości

Cagiva K7


Rekomendowane odpowiedzi

A wolałbyś się kochać z 20-latką którą jednak już ktoś "ujeżdzał" ( jakiś taki chyba dobry przykład) , ma ciało już sprawdzone jednak jędrne i elastyczne,choć fakt- używane, czy 40 latke , która jest nadal dziewicą? bo w końcu bedziesz pierwszy, czyż nie?

Co za porównanie! Spadłem z krzesła :banghead:

 

jak jest z częściami do cagivy?

Teoretycznie Zych sprzedaje części do cagivy i jest ich oficjalnym importerem ale czy do takich starych modeli dostanie części? Myśle że tak tylko będzie trzeba czekać i będzie drogo. Chociaż motocykl jest nowy i nic w nim samo na razie nie padnie, ale w końcu będzie używany w terenie więc łatwo coś popsuć.

 

Panowie a może napiszcie mi co sądzicie o innych Cagivach, może W8? Podejrzewam że mają podobne silniki.

W8 jest chłodzona powietrzem.

 

Super że jest zarejestrowany na motorower. 7500zł to dobra cena jak na nowy dobrej jakości motocykl tylko można uznać że po prostu te 15 lat stał w salonie :banghead:

A co z płynami? Chyba po takim czasie rozwinęło się bujne życie w niektórych miejscach :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozliwe , ze to jest 2005 rok ! skoro byla produkowana bardzo krotko i tylko w latach - 1990 - 1991. A co do przebiegiu to mozna go w 5 minut wyzerowac :buttrock:

 

lagi wygladaja jakos mikro, tylne zawieszenie tak samo.... przedni blotnik jakso nie na miejscu

 

no i czesci chyba sam sobie wyprodukujesz do tego modelu :banghead:

 

przyjrzyj sie dokladnie - na samym dole amortyzatorow bardzo malutka czcionka jest wybita data + na linkach od sprzegla i przedniego hamulca jest wybita data produkcji :banghead:

Edytowane przez ray69

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lagach, oponach, cylindrze, gażniku, plastikach i innych jest wyraźnie bity 89 i 90 rok. W internecie wszystkie części jakie są dostępne sugerują rok produkcji tego modelu pomiędzy 1990-1992, jest nie jeżdżona nie ma tu mowy o żadnym cofaniu licznika, jest po prostu nową "staruszką". Dziękuje wszystkim za posty:) Sukcesywnie wyleczacie mnie z zakupu tego motocykla.

Przekonał mnie argument o dostępności części...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie ponowię mą prośbę o wyrażenie swojej opini nie wiecie czy są do tego części?? jak jest z częściami do cagivy?

Wiatm wszystkich :rolleyes:

Z częściami jest trochę latania i trza mieć kontakt we włoszech bo tam jest tego dużo. Są firmy które specjalizują sie w owym sciąganiu całych i na części motocykli, jednak mocno hienują i uważają sie za monopolistów :icon_evil: . Dotyczy to używanych części. Jeżeli robisz kapitalki i potrzebne części eksploatacyjne nowe oczywiście to trzeba się nabiegać i poszukać w rzetelnych sklepach, bazarach i hurtowniach. Często są zamienniki zwłaszcza tłoków i nie ma tragedii. Najgorsze jest to, że "d@pki" ze sklepów nawet nie chcą spojrzeć w katalog starszy lub wykonać kilka telefonów jak słyszą, że nie japoniec i ma już 15 latek. On laskę robi klientowi jak motorek jest nie starszy niz 5 lat. Niestety spotkałem się z takimi d@pkami - leniuchami zakochanymi w prasownym ryżu po uszy, ale i nawet do starej japoni juz olewka i tekst bez jaj :"kup se coś nowszego" niby za co :D a nie rozumiem poco ma coś zmieniać jak jest dobre albo bardzo dobre :icon_mrgreen: wyścig zbrojeń mnie nie bawi :icon_evil: Dla mnie stare vmx-y i legendarne motocykle są bezkompromisowe i dają wiele adrenaliny no i umiejętności mechaniki :)

Pozdrówka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...