Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Jerry to nie temat o prognozach i rachunkach więc zostawmy to.

Na bielawe trzeba mieć minimum 100-130 zł (spanie zarcie paliwo i wstęp)

Niestety - motocykla nie zrobiłem za uśmiech i mam teraz kupę długów.

 

Jak zacznę zarabiać, a będę wtedy jeszcze żył to na pewno polatamy ;)

 

Pamiętam zeszłoroczny wypad był hardcore :bigrazz: Nie splamcie naszego honoru i roznieście tę budę po całym województwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry to nie temat o prognozach i rachunkach więc zostawmy to.

Na bielawe trzeba mieć minimum 100-130 zł (spanie zarcie paliwo i wstęp)

Niestety - motocykla nie zrobiłem za uśmiech i mam teraz kupę długów.

 

Jak zacznę zarabiać, a będę wtedy jeszcze żył to na pewno polatamy ;)

 

Pamiętam zeszłoroczny wypad był hardcore :smile: Nie splamcie naszego honoru i roznieście tę budę po całym województwie :crossy:

 

PGR co ty kurde farmazonisz ja jestem organizatorem i zaraz podam ci koszt :bigrazz:

 

Noclegi : 2x20zl =40zl

jedzonko ktore zostanie pewnie bo to kupe kielbas: 10zl

wjazd na SFF:10 do 15 zl

Paliwo : zrobimy okolo 200km z jazdami czyli 7litrow/100km 14 no liczmy 15x4,05 = 61zl

sniadanko jak co roku w wiejskim klimacie wypas: 11zl

alkohol: po 15zl wystarczy a ja mam jeszcze bimberek :P

Mozna tu wyciac tzn obciac koszty to wydaje mi sie maxymalny koszt 150 zl ale jakie wrazenia.

Wiemy z autopsji ze rybnik to prawie jak bielawa bez urazy:)))) :P :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo halo prosze kultulalnie na tej stronie tu juz post czlowieka z WYSZYM WYKSZTAłCENIEM JAK PREZYDENT KWASNIEWSKI......"

Ale nic sie nie zmienilo dziewczyna ta sama, samochod brudny z ryja dalej wali i na ch...... mi ten dyplom sprzedam na niskich bedzie na wache

Masz rację sprzedaj, bedziemy mieć za co jeździć :evil:

 

Ja jade na 100%

P.S. Gratuluje KAKA, zawsze miałem cię za przygłupa i ten dyplom nic nie zmienia

Embrion jak zdał prawko :) (wtedy kiedy ja nie zdałam) to jak się rozbrykał, miło bedzie Cię zobaczyc na Bielawie :biggrin:

 

No nie wierzę ... mgr Kaka :) .

ku*wa teraz to przegiąłeś, na mgr. to Kaka musi jeszcze z 3 lata postudiować :P

 

 

Sorrki chłopaki ale ja nie jade.

Qrna jak juz wczesniej dziwka z ktora dziele loze napisala - niestety zalatwily nas rachunki i teraz nawet na bajure kasy nima :) Ja odpadam na 100% Juz mi nawet na przerobke sprzeta nie starczy... Pozostaje mi tylko zyczyc wszystkim udanej impry - moze bedzie mi dane chociaz foty zobaczyc :P

Ale ja nawet nie przyjmuję tego co mówicie do wiadomości, sprzeda się Kaki dyplom i już na Bielawę będzie, najpierw mi dupę zawracacie, że mam jechać, że jak nie pojadę to Wy też nie jedziecie a teraz mi taki numer robicie :icon_razz: Nawet nie ma takiej możliwości, żebyście nie pojechali a poza tym ktoś musi mnie bronić jak będzie afera :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embrion jak zdał prawko :biggrin: (wtedy kiedy ja nie zdałam) to jak się rozbrykał, miło bedzie Cię zobaczyc na Bielawie :icon_razz:

 

mi też bedzie miło :D

 

.....a wszyscy mówili że nie umiem jeździć :bigrazz:

 

Mam już nawet numer popisowy, JAZDA NA GUMIE (do żucia :clap: ) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem pogode i piątek , sobota, niedziela ma byc ładna pogoda wieć zlocik powinnien sie udać :D

 

zreszta to i tak nie jest najwazniejsze, wazne ze dobra ekipa jedzie :D

 

 

WPŁACAĆ KASE KACE NA KONTO , ZOSTALO JUZ PARE DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM serdecznie wszystkich chetnie wpadniemy bo bielawy choćby napić sie piwa moze mamy troszke daleko ale wyskoczymy w piątek po pracy to moze zdążymy na grila mam nadzieje ze PGR napali

:biggrin:

 

WITAM serdecznie wszystkich chetnie wpadniemy bo bielawy choćby napić sie piwa moze mamy troszke daleko ale wyskoczymy w piątek po pracy to moze zdążymy na grila mam nadzieje ze PGR napali

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario po dzisiejszym wieczorze zostałem "NAMÓWIONY" :wink: :bigrazz:

 

 

Gerard sorrryyy za dzisiaj ( :flesje: :cool: :) :) ) ((moja komóra naprawdę szwankuje)) Szacun jak BYK - musicie być i jUŻ :biggrin:

 

Oj ekipa się zbiera namówiliście mnie normalnie.......... ;) :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...