Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

No kasie moga jechac jak cos sie eksmituje :clap: :)

Chlopacy wplacajcie mi na konto nie kase do łapy bo to by bylo ryzykowne bo wacha mi sie konczy w baku.

Jutro sie bronie wiec trzymac kciuki :D

 

A wogole co sie stało :clap: co sie stało co sie stało macku macku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka broń się broń życzymy zZuzą powodzenia, przyjeżdżasz jutro z Mariem po sprzęta i czy szykowac grilla i ilu

 

Nie dziekuje z grilem z przyjemnascia ale ja nie moge jutro musze isc na premiere na ktora juz dawno jestem zaproszony wiec niestety nie moge :clap: Ale juz po obronie troche wolniejszy bede i wtedy porządzimy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją (?) Kasią jadę - jutro idzie przelew ...

A co ja już nie Twoja?? :lalag: :biggrin:

Czy ja o czymś nie wiem?? :icon_rolleyes:

No chyba, że ona jedzie na Cebrze :biggrin: :icon_razz:

ku*wa kto wydał, że kupuję Cebrę :notworthy: Pidżi a prosiłam, żebyś nikomu nie mówił, to miała byc tajemnica :bigrazz:

 

Dobra Kaka, ekipa się szykuje spora więc nie przepij wpłaconej kasy i zapłać za ten ośrodek :wink: .

Ja mam problem, bo sesja nadeszła i w sobotę od 7.30 do 13 mam egzaminy ale cóż wstanie się o 5 i do 7 powinnam dojechać , czego się nie robi by znów Wasze mordy zobaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak potrzeba czegos od Kasi to wiedzieć jak mnie podejść :icon_razz: ale jak Kasia chcieć, żeby ją ktos w tyłek pocałował to od razu ............... no dobra ale jak stanie się to co napisałeś na gg to publicznie to zrobisz :icon_rolleyes: :lalag: i żeby nie było, że spamujemy :wink: w temacie to zrobisz to na Bielawie :bigrazz: :notworthy: :wink: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo halo prosze kultulalnie na tej stronie tu juz post czlowieka z WYSZYM WYKSZTAłCENIEM JAK PREZYDENT KWASNIEWSKI......"

Ale nic sie nie zmienilo dziewczyna ta sama samochod brudny z ryja dalej wali i na ch...... mi ten dyplom sprzedam na niskich bedzie na wache:D

 

Dobra czekam na wplaty i to szybko je robic bo ja do 25 musze rezerwacje juz zaliczkowa robic wiec konto znacie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo halo prosze kultulalnie na tej stronie tu juz post czlowieka z WYSZYM WYKSZTAłCENIEM JAK PREZYDENT KWASNIEWSKI......"

Ale nic sie nie zmienilo dziewczyna ta sama samochod brudny z ryja dalej wali i na ch...... mi ten dyplom sprzedam na niskich bedzie na wache:D

 

Dobra czekam na wplaty i to szybko je robic bo ja do 25 musze rezerwacje juz zaliczkowa robic wiec konto znacie. Pozdro

 

Pogratulować,

niestety wczoraj już nie było mi dane dotrzeć i osobiście złożyc gratulacje magazynierska:D. Kaka coś system odrzuca mi nr konta.

Wyslij mi mailem ([email protected]), jeszcze raz.

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia sorry Stary mnie wziął na dyby i piórkiem po rowie łechtał... nie wytrzymałem - wyjawiłem nasz sikret.

 

Mów jak było naprawdę, a nie półsłówkami Piękny Kawalerze. I o kajdankach z różowym misiem nie zapomnij. I żeby nie było, że spam ... w Bielawie będzie replay :crossy:

 

Hallo halo prosze kultulalnie na tej stronie tu juz post czlowieka z WYSZYM WYKSZTAłCENIEM JAK PREZYDENT KWASNIEWSKI......"

No Kaka-to-mo-jaja Szacun ;) To tyś już magister ? Koniec świata :crossy: A dyplomu na Niskich nie sprzedawaj. Zawsze jakąś łanię można na dyplom wyjąć .... No nie wierzę ... mgr Kaka :D .

Pisali w gazetach w Dębicy, że w Bielawie jest full-sponsoring, prawda to ? Nie musimy pocisków kupować ??? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kaka-to-mo-jaja Szacun :buttrock: To tyś już magister ? Koniec świata :banghead: A dyplomu na Niskich nie sprzedawaj. Zawsze jakąś łanię można na dyplom wyjąć .... No nie wierzę ... mgr Kaka :banghead: .

Pisali w gazetach w Dębicy, że w Bielawie jest full-sponsoring, prawda to ? Nie musimy pocisków kupować ??? :clap:

 

 

Szacun szacun nie wiem tez co im sie w glowach pomieszalo ze mi dyplom dali ale dotego INŻ :D

 

A wogole to mam kaca i ide go leczyc nara nara A z pociskami to nie wiem swoje zawsze nosze przy sobie w woreczku :P ;)

 

No Kaka-to-mo-jaja Szacun :buttrock: To tyś już magister ? Koniec świata :banghead: A dyplomu na Niskich nie sprzedawaj. Zawsze jakąś łanię można na dyplom wyjąć .... No nie wierzę ... mgr Kaka :lalag: .

Pisali w gazetach w Dębicy, że w Bielawie jest full-sponsoring, prawda to ? Nie musimy pocisków kupować ??? :clap:

Szacun szacun nie wiem tez co im sie w glowach pomieszalo ze mi dyplom dali ale dotego INŻ :crossy:

 

A wogole to mam kaca i ide go leczyc nara nara A z pociskami to nie wiem swoje zawsze nosze przy sobie w woreczku :P :crossy:

I CIUCMA prawdopodobnie tez je ma potentat jeden :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...