Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie weźmiecie to wchodzę i to x 2 z niezależnym plecaczkiem na GS500

Ośrodek zarezerwowany od 2-4 czerwca nocleg po 20zl posciel lozka wszytko jest i mozliwe ze caly osrodek dla nas a jest duzy wiec zglaszac kandydatory pozniej dam numer konta na ktory wpalacac kase ;)

25 zyli było w Rybolu bez prysznica :) Kaka myślisz, że tam jest jakaś woda ???

 

 

Ile razy już byłeś przekonany, że jedziesz ;) ;)

Lepiej napisz ze jeszcze nei wiesz przynajmniej nie bedziesz robił Kace problemów z zaklepywaniem miejsc :icon_twisted: ;)

Słuchaj Mishel mądrzejszych i edytuj swego posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam pogoda jest wiec jezdze pije no i praca dyplomowa w czwartek trza sie obronic a pasterowicze mi nie daja a ja nie potrafie odmowic :icon_twisted: Szacun za ostatnia bibe i ten weekend- tak chce wlasnie zyc :icon_twisted:

 

Dobra wracam do tematu:

 

1. Droga kasiu jak jestes fajna lania i masz fajna ekipe łani:) to jak najbardziej zapraszamy :icon_mrgreen: :icon_razz: ;)

A jasne ze mozesz wpadac ze swoja ekipa miejsca jest:)

 

2. Bielawa to dolny sląsk wiec niedaleko Wroclawia

 

3. Wiekszosc ludzi wie juz co i jak bo ze mna pija i jezdza ale jest tak:

Nocleg wychodzi 20zl bedziemy tam trzy dni wiec dwie noce = 40zl (posciel wszystko jest)

Jest propozycja aby zebrac od kazdego 10 zl na grilowe żarcie ktore kazek zalatwi prosto z rzezni taniej:) a jak cos zostanie nie zginie bedzie na hlanie, ale na alkohol nie zbieram bo to kwestia dogadania na miejscu bo gusta gusciki sa rozne a ja pije wszystko :icon_mrgreen:

 

4. Zeby nie bylo zgrzytow podaje numer konta gdzie nalezy wplacic 50zl

Krzysztof Kaczmarski

ul.Promień 53/6 Wroclaw

Konto w pko bank polski ten ze skarbonka :icon_mrgreen:

Nr.konta 1210 2052 2600 0063 0201 7587 13

Wplacac szybko abym wiedzial ile osob jedzie narazie zarezerwowalem caly osrodek wiec miejsca nie braknie :notworthy:

 

5. Gregu a gdzie nasze kaski firmowe :buttrock:

 

Dawac znak jak ktos wplaci abym nie latal ciagle do banku pozdro

Edytowane przez kakanogaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam pogoda jest wiec jezdze pije no i praca dyplomowa w czwartek trza sie obronic a pasterowicze mi nie daja a ja nie potrafie odmowic :icon_twisted: Szacun za ostatnia bibe i ten weekend- tak chce wlasnie zyc :icon_twisted:

 

Dobra wracam do tematu:

 

1. Droga kasiu jak jestes fajna lania i masz fajna ekipe łani:) to jak najbardziej zapraszamy :icon_mrgreen: :icon_razz: ;)

A jasne ze mozesz wpadac ze swoja ekipa miejsca jest:)

 

2. Bielawa to dolny sląsk wiec niedaleko Wroclawia

 

3. Wiekszosc ludzi wie juz co i jak bo ze mna pija i jezdza ale jest tak:

Nocleg wychodzi 20zl bedziemy tam trzy dni wiec dwie noce = 40zl (posciel wszystko jest)

Jest propozycja aby zebrac od kazdego 10 zl na grilowe żarcie ktore kazek zalatwi prosto z rzezni taniej:) a jak cos zostanie nie zginie bedzie na hlanie, ale na alkohol nie zbieram bo to kwestia dogadania na miejscu bo gusta gusciki sa rozne a ja pije wszystko :icon_mrgreen:

 

4. Zeby nie bylo zgrzytow podaje numer konta gdzie nalezy wplacic 50zl

Krzysztof Kaczmarski

ul.Promień 53/6 Wroclaw

Konto w pko bank polski ten ze skarbonka :icon_mrgreen:

Nr.konta 1210 2052 2600 0063 0201 7587 13

Wplacac szybko abym wiedzial ile osob jedzie narazie zarezerwowalem caly osrodek wiec miejsca nie braknie :notworthy:

 

5. Gregu a gdzie nasze kaski firmowe :buttrock:

 

Dawac znak jak ktos wplaci abym nie latal ciagle do banku pozdro

 

No i to mi się podoba prawie zwięźle i na temat

Co Pan Kaka sobie życzy tytułem przelewu rozumiem, że mając słaby charakter nei chcesz kaski do łapki ach ta bankowość elektroniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Droga kasiu jak jestes fajna lania i masz fajna ekipe łani:) to jak najbardziej zapraszamy :) :) ;)

 

A ja mam Kaka pytanie ... czy jak Droga Kasia nie jest"fajna" albo nie jest "łanią" to co ??? Może ? Czy nie ???

 

Ja z moją (?) Kasią jadę - jutro idzie przelew ...

No chyba, że ona jedzie na Cebrze ;) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...