Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyhu albo wiadro z wodą :crossy: ,,,

 

...mówcie co chcecie ale to byly jedne z najlepszych chwil na tym wypadzie... smażenie się w korkach, wdychając spaliny, przy 30 stopniowym upale :banghead: :smile: :lalag:

 

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

...no to szanowne 'kawalerki' i piekni kawalerowie... :lalag:

...moze czas slowa zamienic w czyny... i tym razem np. spacyfikujemy zbuntowana prowincje o nazwie slowacja...?

...termin dlugi lykend w czerwcu 15-18.VI

 

...no wiec ....jak tam...? DOOO PIEEEEKLAAAAA :banghead: :buttrock: czy na rurki z kremem? :crossy:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliiiiiisssss nie w tym terminie !!! Każdy inny, tylko nie 15-18.06 !!!
:bigrazz: kurna ja to samo co Prot !! tylko nie ten termin !! :smile:

 

...oka no to jaki termin...? ...bo tylko na lykend (2 dni)... to chyba 'szkoda sprzegla'... chyba ze umawiamy sie na jakis termin bierzemy na piatek lub poniedzialek urlop i jedziemy podbic slowacje... :P

 

...a tak w ogole... gdzie (w sensie na jakim zlocie) w najblizszym czasie mozna... was spotkac... bo chyba sie stesknilem za PIEEEEKLEEEEEEM ;) :P

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puść Pan tę rolkę PAPY bo psami poszczuje :) :biggrin:

 

 

buahahaha :) :wink: :P kurna ostatnio mi się ten tekst przypomniał :P piekłoooooooo !!!! :bigrazz: :evil: :)

 

 

Pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie szmaty :icon_razz:

 

Chcialbym napisac kilka slow o tym mandacie ze Slowacji. Niestety oplacenie mandatu w Polsce okazalo sie niemozliwe poniewaz gliniarz wpisal jakis niepelny nr konta i nie da sie znalezc tego w Polsce. Na poczatku w banku stwierdzili, ze za 130 zl roznych oplat znajda mi ten nr i wplaca te 2000 koron, ale okazalo sie, ze lipa nic sie nie da zrobic.

 

Tak wiec oswiadczam, zer mandat zaplace przy okazji jak bede na Slowacji w blizej nieokreslonym terminie.

 

Pisze, bo nie chcialbym, zeby ktos pomyslal, ze przebalowalem te 2000 koron.

 

Jak tylko zaplace mandat, to zamieszcze tu jakies info.

 

Do Pieeeeklaaaaaaaaaaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...