Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że Astarte siedzi w Bielsku/Wrocławiu a Browarek pod Rybnikiem.

Żeby walnąć ich kilka to by się Alka do Rybola kopnąć musiała :bigrazz:

Ale wtedy mogłaby sobie walnąć także parę Zbychów - może to by jej na wenę bardziej pomogło.

 

A tak w ogóle to sorry że tak bredzę ale już mam dość roboty na dzisiaj i muszę się wyluzować

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Astarte siedzi w Bielsku/Wrocławiu a Browarek pod Rybnikiem.

Żeby walnąć ich kilka to by się Alka do Rybola kopnąć musiała :(

Ale wtedy mogłaby sobie walnąć także parę Zbychów - może to by jej na wenę bardziej pomogło.

Wolałabym skonsumować parę Leszków, ale prawie zawsze biorę na Żywca :)

 

Walnij se kilka browarków to od razu Ci najdzie ochota na pisanie

Browar - masz nosa... jak jestem pod wpływem to mam łeb jak sklep :icon_mrgreen: i weny we mnie aż za dużo :bigrazz:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik łożesz w mordę ... a nie mogłeś się przypomnieć ??? Co ??? Sorry Brachu ... dawaj na PW adres i jeszcze dziś Ci wyślę, bo tego jest cała płyta ... chcesz ssać 650 mega ???

Adresik plisss i płytka fruuuuuu .... do Wojtasika :notworthy: Buźka

P.S. Gerard Ciebie też się to dotyczy, bo mi ku*wa jakoś do Wawki nie po drodze. Szacun Szmaty i do piekła :D :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik łożesz w mordę ... a nie mogłeś się przypomnieć ??? Co ??? Sorry Brachu ... dawaj na PW adres i jeszcze dziś Ci wyślę, bo tego jest cała płyta ... chcesz ssać 650 mega ???

Adresik plisss i płytka fruuuuuu .... do Wojtasika :notworthy: Buźka

P.S. Gerard Ciebie też się to dotyczy, bo mi ku*wa jakoś do Wawki nie po drodze. Szacun Szmaty i do piekła :D :buttrock:

 

A zostawiles u Astarte plytke dla mnie?? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm .... to nie ma żadnej plytki we Wrocku ? Sprzedali, bo im na wina brakowało ??? Dawaj Miklas tez adresik. Mówiłem, że z tymi degeneratami tak będzie :notworthy: Wyślę jeszcze dziś.

 

Aaaaaa .... jeszcze jedno - dziś jest 06.06.2006 ... macie dzisiaj swoje święto diabły wcielone :D Do piekłaaaaaaa !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dawaj na PW adres i jeszcze dziś Ci wyślę, bo tego jest cała płyta ... chcesz ssać 650 mega ???

 

...na relaxie... moge ssac :D ...te 650M :buttrock:

...a adresik juz podsylam... senkju for te mołtajn :notworthy:

 

Aaaaaa .... jeszcze jedno - dziś jest 06.06.2006 ... macie dzisiaj swoje święto diabły wcielone :buttrock: Do piekłaaaaaaa !!!!

 

...a Ty myslales ze to przypadek ze watek wlasnie dzisiaj ozyl :wink: DOOO PIEEKLAAAAAAA !!! :buttrock:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...a Ty myslales ze to przypadek ze watek wlasnie dzisiaj ozyl :notworthy: DOOO PIEEKLAAAAAAA !!! :D

 

 

Nie. To nie był przypadek ! zaczynam w to wierzyć.

 

Szanowni Panowie:

 

1. Szatan Wojtasik

 

2. Szatan Miklas

 

3. Szatan Pietra

 

uprzejmie informuję, że fotencje przed chwilą zostały wysłane pocztą. Opłata za przesyłkę - w wysokości jednego Pilsnera - na najbliższym spotkaniu.

 

GERARD !!! Adres pliiiiiiis !!!!

Do piekla Szatany ! :buttrock:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

uprzejmie informuję, że fotencje przed chwilą zostały wysłane fotką. Opłata za przesyłkę - w wysokości jednego Pilsnera - na najbliższym spotkaniu.

... :D ...Ty to juz dzis nie pij... :notworthy: ...pilsnera masz jak w banku... :buttrock: oczywiscie cieplego i bez gazu.... :buttrock: ......... :)

 

...ofkorz wielkie dzieki Procie vel Belzebubie :buttrock:... i jak to u was mowia szacun jak byk.... czekam z neicierpliwoscia... :wink:

 

 

a propos, wybiera sie ktos z Was na zlot V2 do wenecji w dn. 16-18.VI ?? ... na dzien dzisiejszy ja bede z prawdopodobienstwem 1/2...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...