Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aa moje hasło PGR podchwycił :D ... a co do mandatu Miklas jak masz jakieś wątpliwośći co z tą kasą zrobić i sumienie nie pozwala CI jej przechlać to prześlij do mnie ... się z robi z niej pozytek :D :icon_razz: :bigrazz: wypijemy twoje zdrowie bez dwóch zdań !! :biggrin: :icon_razz: :clap: :)

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a co do mandatu Miklas jak masz jakieś wątpliwośći co z tą kasą zrobić i sumienie nie pozwala CI jej przechlać to prześlij do mnie ... się z robi z niej pozytek :D :icon_razz: :bigrazz: wypijemy twoje zdrowie bez dwóch zdań !! :biggrin: :icon_razz: :clap: :)

 

Drugi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Daj cynę Browar :D gdzie i kiedy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaki z miodem w uszach :crossy:. Byl plan, zeby cos zrobic ciekawego z ta kasa, ale nie raczyliscie sie pokazac w Lubsku :wink: :biggrin:

 

 

... to trzabylo przelać na konto .. my byśmy juz wiedzieli co z tym zrobić :wink: :) :cool: Miklas następnym razem jak bedzie taka sytuacja i twoje dobre serce nie bedzie moglo wydać kasy od kumpli to wal jak w dym ... my się tym zajmiemy ..w końcu od czego ma się kolegów :) :flesje: ;)

 

 

Pozdrawiam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: no szacun !! nareszcie są te foty ... Grishack jak masz fotki jeszcze od Gerarda to wrzuć też !! to już wtedy będzie pełny komplecik !! :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_mrgreen: Pozdro i SZACUN !!

 

:icon_evil: :icon_twisted: do piekłaaaaaa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry luda że tak późno wysłałem ale non stop poza domem jestem.

Raptem w zeszłym tygodniu z MarianKą miałem okazję pojeździć a tak to siedzę i gniję na delegacji.

 

Co do fotek Gerarda to też bym chętnie zassał ale tego pewnie jest w pytę

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, właśnie czytam Twój opis, szacun :biggrin:

Ale popraw sobie jeden błąd :lalag: :P :P

"Jedni kupowali więcej, drudzy mnie" :biggrin: :icon_mrgreen:

Dobre spostrzeżenie LYsY :bigrazz:

Powinno być: "Jedni kupowali więcej, drudzy mniej więcej tyle samo" :(

 

Zostały mi jeszcze dwa dni do opisania, ale muszę poczkekać, aż wena mnie znowu nawiedzi :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...