Skocz do zawartości

Zaswiadczenie z urzedu komunikacji o posiadaniu kat. A i B


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wyglada tak:

 

Wczoraj tankowalem na stacji paliw, wyjalem portfelik z kartami i prawkie, legitke, dowod... wyciagnalem kase z portfelika zaplacilem, zapakowalem wszystko ... i odjechalem.

 

Dzisiaj rano biore kurtke... legitka jest, papiery sa, a portfelika z kartami i prawkiem nie ma :crossy: ;) ;) :flesje: :) khyyyyyyyyyyy

 

bylem na tej stacji, bylem w okolo nigdzie nie ma :buttrock: albo ktos zwinal na stacji , albo wywialo gdzies daleko nie wiadomo gdzie :buttrock:

---------------------------

 

Czy jutro rano moge wziac zaswiadczenie z urzedu komunikacji o posiadaniu kwalifikacji na A i B oraz zlozyc podanie o nowe prawko... ? Czy moge na tym zaswiadczeniu bez problemu jezdzic po drogach krajowych i jak dlugo takie zaswiadczenie jest wazne? Jak nie to 2-3tyg znow ebz motoru :) :)

 

z gory bardzo dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pogrzeb w kieszeniach ;). Jak mojemu kumplowi zwineli portfel 500 km od domu to załatwił sprawe na posterunku. Pokazal dowod tożsamości i wystawili mu kwitek na którym mógl jeździć, ale nie wiem przez ile czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z tydzień czasu.Na świecie są jeszcze ludzie dobrej woli i odsyłają dokumenty. Kiedyś zgubiłem dowód rejestracyjny w tureckiej restauracji jak przyjechałem na zajutrz to mi go oddano. Innym razem znalazłem cały portfel jakiejś studentki i odesłałem cały kompletny z kasą. Jeszcze innym razem zauważyłem dowód rejestracyjny w mojej szkole.Adres na nim napisany był po drodze powotnej ze szkoły więc podjechałem oddać.

Zawsze tak postępuję bo wiem ,że gdybym zgubił dokumenty też chciałbym żeby ktoś mi je zwrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w naszym pieknym kraju to nic nie wolno! wydadza ci wtornik czy jakos tak ale to troche potrwa czym sie przejmujesz jesli chodzi o jazde to ja w zeszlym roku tylko tydzien ale jezdzilem bez papierow na moto bez oc i dowodu rej bo cieplo bylo a ci*. w okienku nie chciala mi przyspieszyc choc mowilem ze to moto ale zalatwilem po znajomosci i mialem po tygodni polskie urzedy to syf mi pogubili papiery jak przenosili archiwa DZIADOSTWO!!!! badz dobrej mysli moze ktos ci odesle twoje prawo jazdy

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) od wczoraj do dzisiaj nikt nie znalazl ;(;(

 

a ja jutro mam 400km do zrobienia !! :flesje: :crossy: i co ja mam teraz zrobic. Kolejne 2tygodnie bez moto? Ja nie wytrzymam nerwowo chyba ;(;(

 

a jakiegos swistka od reki nie dostane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zgubiłem dowód rejestracyjny w tureckiej restauracji jak przyjechałem na zajutrz to mi go oddano.

 

 

Dokladnie tak samo sie skończyło w sprawie o której pisałem. Tylko portfel "znalazł się" juz bez kasy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...