Skocz do zawartości

Opłata za OC w 2006 ???


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś już opłacał OC w tym roku ????? Dlaczego pytam w zeszłym roku zapłaciłem za Hondę CB 500 rok produkcji 1996 ubezpieczenie za cały rok ...dodam tylko OC 406 zł przy 20 % zniżki . Pani bardzo mi szybko wyjaśniła że spowodowana podwyżka jest zwiększoną ilością wypadków motocyklowych . Rok wcześniej zapłaciłem 170 zł .Dodam że posiadam w tej chwili 40 % zniżek za auto . Ubezpieczenie dotyczy Samopomocy . Zastanawiam się czy nie uciec do PZU gdzie mam Auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej kwoty nie osiągniesz za samo OC na motocykl. A moze ty wybrałes jakiś pakiet. OC + NW + AC?? I dla tego ci tyle naliczyła

W innych niż PZU może osiągnąć.Kiedyś była tabela chyba w ŚM z kwotami za ubezpieczenie OC w róznych firmach to niektóre miały stawki właśnie tego rodzaju w okolicach 400-500zł pewnie aby odstraszyć ewentualnych chętnych ;)

Edytowane przez Domel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiej kwoty nie osiągniesz za samo OC na motocykl. A moze ty wybrałes jakiś pakiet. OC + NW + AC?? I dla tego ci tyle naliczyła

 

nono - w PTU przy stawce podstawowej - 0 znizek - za 1 miesiąc ubezpieczenia OC (tylko OC) dopłaciłem okolo 85 PLN - prosto wyliczyć że za cały rok byłoby 1020 PLN - kto nie wierzy niech do nich zadzwoni - mozna pasc ze smiechu .

Edytowane przez Zawalidroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w morde ale stawki ja zaplacilem 47zl w PZU

ok dzięki w piątek jadę się dowiedzieć w Pzu bo nie śni mi się płacić kiedy moto stoi pół roku w garażu .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDI SAMOPOMOC to chyba towarzystwo oferujące najdroższe składki OC.

Kupiłem moto od gościa i przekazał mi kwit OC na którym jak byk wypisana była kwota 500zł ;) Od razu poszedłem wypowiedzieć umowe, i w PZU z moimi zniżkami zapłaciłem 70zł.

O PZU dobrego słowa nie powiem,ale jedno trzeba przyznać,że mają najnizsze składki OC na motocykl spośród wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...