Skocz do zawartości

CHYBA GAZNIK


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki problem z yamaha rd350,jezeli mam paliwo w baku(niewazne jaka ilosc wazne ze plynie kranikiem) to silnik sie krztusi i nierwono pracuje,przerywa, nietrzyma obrotow,pluje z wydechu.Natomiast jesli nie mam benzyny tylko resztki w gaznikach to motor chodzi tak jak powinien.Co jest przyczyna takiego stanu i jak ten problem rozwiazaC.

 

LADNA POGODA A JA SOBIE NIE MOGE NAWET POJEZDZIC PROSZE POMOZCIE :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za bogato ustawiona mieszanke.

A co jest zle, to moze sprawdzic mechanik, ktory bedzie robil regulacje.

 

Adam M.

PS radze sobie zmienic sygnaturke, bo ta ktora masz nie grzeszy ani madroscia ani dobrym smakiem.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienic sklad miesznki??

 

 

P.S z ta sygnatura to masz racje ale juz ja usunalem

 

silnik chodzi zle jedynie na lewy gar oraz pluje tylko z lewego tlumika na prawym wszystko jest ok.

Czy przyczyna tego syfu moze byc zly stan paliwa w gazniku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co a ja bym ci radzil sprawdzic (rozkrecic kranik) ostatnio w transalpie mało z siebie nie wyszedlem szykowalismy moto 4 dni. był zdjety bak to palilismy z "butelki" i działało jak zegareczek. a jak załozylismy bak to dupa blada pracowal strasznie az wkoncu wogole nie pracowal. potem znowu zdjelismy i palilismy z butelki i znowu jak zegareczek załozylismy bak i znowu dupa, ( i tak pare razy ) juz myslelismy ze jakies sily nadprzyrodzone biora w tym udział. a co sie okazało kranik byłwalniety, gumki w srodku sie zuzyły membranka pekla i podciśnieniem paliwko sobie zasysal. dlatego zanim sie wezmisz za gazniki to sprawdz to mniej roboty a noz to jest to.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam serwisowke ale niestety tylko po hiszpansku takze niewiele z niej rozumiem a nie chce kupywac po polsku bo mnie nie stac zmniejszalem stan paliwa w obydwu gaznikach(a moze powinienem zmniejszyc tylko w gazniku na lewym cylindrze??) sumie troche lepiej chodzila ale sie dusila na wyzszych obrotach.

 

sprawdze z ta butelka moze to bedzie to.

 

macie moze jeszcze jakies pomysly bede wdzieczny ;) :flesje:

 

probowalem z butelka zamiast baku ale niestety nic sie nie zmienilo :crossy:

 

aha zapomnialem dodac ze stawiajac motor przed zima chodzil bardzo dobrze po zimie podchodze odpalam a tu dupa kiepsko podobnie jak teraz wymienilem swiece, paliwo i dzialal dobrze pojezdzilem moze z miesiac(sprzeglo siadlo) i znowu stala ok 2 miesiecy myslalem ze moze znowu swiece ale wymienilem je poraz kolejny i dalej lipa

 

HELP

Edytowane przez alien162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...