Skocz do zawartości

silnik samochowoy do SAMA jaki???


norbi30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to wlasnie chodzi. :biggrin: Silnik jeszcze do niedawna byl zamontowany w moto i sprawowal sie bezawaryjnie zeby okreslic jego stan musze zmierzyc cisnienie w cylindrach ;)

 

 

a włsnie dlaczego juz nie jest w motorze,to jest silnik na pełnym wtrysku,czy gaznik-i,podeslij mi moze foty tego silnika jesli masz tez jak był zamontowany w moturze :icon_mrgreen:

 

ps.Japonia odpada,jak chciałbymjaponca to po prostu poszedłbym do sklepu i se go kupił a to nie o to chodzi :cool: :icon_biggrin: :bigrazz: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a włsnie dlaczego juz nie jest w motorze,to jest silnik na pełnym wtrysku,czy gaznik-i,podeslij mi moze foty tego silnika jesli masz tez jak był zamontowany w moturze :icon_mrgreen:

 

ps.Japonia odpada,jak chciałbymjaponca to po prostu poszedłbym do sklepu i se go kupił a to nie o to chodzi :cool: ;) :bigrazz: :icon_biggrin:

Silnik jest gaznikowy zamontowany byl w ramie k-750 po drobnej przerobce m.in pod filter oleju i takie tam. Moto bylo stylizowane na H-D WLA co mi nie odpowiadalo. Wykonanie techniczne pozostawialo wiele do zyczenia no i mialem przygotowany do budowy sama silnik zaza. Kupilem go wiec dla papieru i paru czesci. Silnik pracowal bez zarzutu tak u mnie jak u poprzedniego wlasciciela ktory prawdopodobnie ma jeszcze foty calego moto tylko musze sie z nim skontaktowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jest gaznikowy zamontowany byl w ramie k-750 po drobnej przerobce m.in pod filter oleju i takie tam. Moto bylo stylizowane na H-D WLA co mi nie odpowiadalo. Wykonanie techniczne pozostawialo wiele do zyczenia no i mialem przygotowany do budowy sama silnik zaza. Kupilem go wiec dla papieru i paru czesci. Silnik pracowal bez zarzutu tak u mnie jak u poprzedniego wlasciciela ktory prawdopodobnie ma jeszcze foty calego moto tylko musze sie z nim skontaktowac.

W porządku czekam na foty informacje oraz cene ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Silnik jest gaznikowy zamontowany byl w ramie k-750 po drobnej przerobce m.in pod filter oleju i takie tam. Moto bylo stylizowane na H-D WLA co mi nie odpowiadalo. Wykonanie techniczne pozostawialo wiele do zyczenia no i mialem przygotowany do budowy sama silnik zaza. Kupilem go wiec dla papieru i paru czesci. Silnik pracowal bez zarzutu tak u mnie jak u poprzedniego wlasciciela ktory prawdopodobnie ma jeszcze foty calego moto tylko musze sie z nim skontaktowac.

 

 

 

 

 

coz tymi fotkami tego silnika od cytryne nadal czekam a nimom nic ;o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Fotki doszły,pisałeś ze masz równiez kryze do tego silnika,na zdjeciach jej nie widze.Co do ceny to muszę powiedziec ze nie moge ci nic zaoferowac na chwile obecna,ponieważ nie wiem w jakim stanie technicznym jest silnik.Pisałeś ze sprawdzisz cisnienie na cylinderkach...........?????;o).Silnik bardzo podbny do silnika Garbatego,to chyba tyle czakm na twoja propozycje,a dodam tylko tyle ze silnik nie ma dokumentacji????i bedzie problem z legalnym wpasowaniem go w rame sama (czyt sam budowany od podstaw co za tym idzie uwarunkowania prawne dot rejestacji samów

 

Norbi30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Fotki doszły,pisałeś ze masz równiez kryze do tego silnika,na zdjeciach jej nie widze.Co do ceny to muszę powiedziec ze nie moge ci nic zaoferowac na chwile obecna,ponieważ nie wiem w jakim stanie technicznym jest silnik.Pisałeś ze sprawdzisz cisnienie na cylinderkach...........?????;o).Silnik bardzo podbny do silnika Garbatego,to chyba tyle czakm na twoja propozycje,a dodam tylko tyle ze silnik nie ma dokumentacji????i bedzie problem z legalnym wpasowaniem go w rame sama (czyt sam budowany od podstaw co za tym idzie uwarunkowania prawne dot rejestacji samów

 

Norbi30

Przyjrzyj sie dobrze na obwod kola zamachowego na zdjeciu z i bez skrzyni ;) . Ok jak sprawdze cisnienie to Ci napisze. Co do legalu to silnik jest czescia wymienna i jezeli nie ingerujesz w konstrukcje ramy to nie powinno byc problemu. A ingerencja w tym przypadku bedzie symboliczna i trzeba to zrobic tak zeby byla niewidoczna. Co do silnika to kto sie zorientuje ze to nie jest silnik oryginalny od rusa (na st. diag. to az tak sie nie znaja. Chyba ze jakis spec). Poprostu sprawdza nr silnika w katalogu jezeli beda mieli watpliwosci :eek: . Ciekawe co ja mam powiedziec :biggrin: .Legalnie droga jest dluga i kreta i podwoi Ci koszt budowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można też prosić o te fotki :)

Nie ma sprawy. Jezeli masz jakies sugestie uwagi to zapodaj mi a i Norbi przypuszczam tez jest ciekaw :icon_razz: .Ps Co do zdjec przerobki tylnego kola to o nich pamietam z tym ze jeszcze czekam na ta przejsciowke z dyfra na kolo :clap: ale jest juz w hartowni:P

Edytowane przez kardan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Jezeli masz jakies sugestie uwagi to zapodaj mi a i Norbi przypuszczam tez jest ciekaw :icon_razz: .Ps Co do zdjec przerobki tylnego kola to o nich pamietam z tym ze jeszcze czekam na ta przejsciowke z dyfra na kolo :buttrock: ale jest juz w hartowni:P

 

 

 

 

iiiii............................................jakies foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiii............................................jakies foty

 

 

 

napisłąem ze rowniez jestem ciekaw ale sam nie wiem czego wiec zadałęm pytanie o foty (pewnie chodzi o to tylne kólko :icon_twisted: :icon_twisted:

 

Nie bardzo rozumiem jaki jest cel wstawiania tego silnika w Dniepra jezeli jest to slabsze od oryginalnego Dniepra i z czesciami trudniej oraz drozej ???

Co to ma dac ?

 

Adam M.

 

 

 

A kto tu pisze o ramie Dniepra,przesledz temat uwaznie a bedziesz wiedział o co biega :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisłąem ze rowniez jestem ciekaw ale sam nie wiem czego wiec zadałęm pytanie o foty (pewnie chodzi o to tylne kólko :icon_twisted: :icon_mrgreen:

A kto tu pisze o ramie Dniepra,przesledz temat uwaznie a bedziesz wiedział o co biega :icon_mrgreen: :notworthy:

Jesli chodzi o temat z tym kolem to zajrzyj na temat pt krzyzak. :icon_mrgreen: Sugestie i uwagi wyslane do zapka dotyczyly silnika 2CV. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...